Spedytor międzynarodowy z językiem obcym

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław

2 dni temu

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży logistycznej i transportowo-spedycyjnej, świadczącej usługi na terenie całej Europy poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław | Numer ref.: SPMW/037/ABO

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • Premia miesięczna, uzależniona od zrealizowania planów budżetowych
  • Narzędzia do pracy: laptop, telefon
  • Sympatyczną atmosferę pracy
  • Biznesowe godziny pracy : 8-16
  • Dużą samodzielność i swobodę podczas wykonywania zadań
  • Rekrutację prowadzimy w kilku lokalizacjach: Wrocław / Łódź / Kraków / Poznań / Grodzisk Mazowiecki

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 2 lata
  • Bardzo dobra (min. B2/C1) znajomość języka obcego (preferowane:  angielski/ niemiecki/włoski/francuski/skandynawskie)
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji, komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wykształcenie min. średnie

Zakres obowiązków:

  • Obsługa otrzymanych zleceń spedycyjnych
  • Utrzymanie relacji z obecnymi klientami przez ofertowanie wysokiej jakości serwisu i reprezentowanie wysokiej kultury osobistej
  • Pozyskiwanie nowych Klientów firmy poprzez aktywne rozmowy i stały monitoring segmentu klientów firmy
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z przewoźnikami poprzez partnerskie podejście współpracy
  • Stałe raportowanie przełożonemu wyników pracy w sposób ustalony przez przełożonego
  • Sporządzanie ofert i/lub kwotacji dla Klientów
  • Stałe podnoszenie poziomu umiejętności poprzez udział w wybranych szkoleniach, targach

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.

Poznaj stanowisko: Spedytor
Spedytorem nazywamy osobę prawną lub fizyczną, która świadczy usługi organizowania transportu towarów. W języku potocznym spedytorem określa się osoby prawne czyli przedsiębiorstwa spedycyjne, jednak spedytorem może być także pracownik tegoż przedsiębiorstwa zajmujący się organizowaniem transportu dla konkretnych zleceniodawców. Proces organizacji obejmuje wybór kanału transportu - drogowego, kolejowego, ...
Praca Spedytor