Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Spedytor międzynarodowy

MOSTVA Sp. z o.o.

Bytom, Gliwice

90 dni temu

MOSTVA Spółka z o. o.

w związku z dalszym dynamicznym rozwojem zatrudni na stanowisko

Miejsce pracy: Bytom, Gliwice

Główne obowiązki:
  • obsługa projektów logistycznych,
  • planowanie i realizacja transportu drogowego (przewóz samochodów osobowych),
  • dbanie o wysoką jakość oraz terminowość realizowanych zleceń,
  • koordynowanie działań związanych z transportem oraz monitoring odbiorów i dostaw,
  • kontakt z partnerami krajowymi i zagranicznymi,
  • prowadzenie rozliczeń z kooperantami i podwykonawcami,
  • dbanie o kompletność danych w systemie transportowym,
  • przygotowywanie raportów dotyczących transportów dla klientów.

Wymagania:
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (rekrutacja częściowo odbędzie się w języku angielskim),
  • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność planowania i optymalnego wykorzystania czasu pracy i jazdy kierowcy,
  • mile widziane doświadczenie, odbyte staże i praktyki w obszarze branży TSL,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • dobra znajomość środowiska Microsoft Office,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • mile widziane wykształcenie wyższe w zakresie logistyki i transportu,
  • umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji działając pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdecydowanie, konsekwencja i pewność w działaniu.
Oferujemy:
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat),
  • system wynagradzania miesięczny oraz premie uznaniowe uzależnione od wyników pracy,
  • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, pakiety rekreacyjno-sportowe, ubezpieczenie na życie, zfśs),
  • możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia).
Wysyłając dokumenty prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MOSTVA sp. z o.o. z siedzibą w Ciemno Gnojnej moich danych osobowych umieszczonych w CV w zakresie przekraczającym dane określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Pracownik składu samochodowego, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".

W przypadku, gdy CV ma być wykorzystane podczas przyszłych rekrutacji prowadzonych przez MOSTVA Sp. z o.o. dodatkowo prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MOSTVA sp. z o.o. z siedzibą w Ciemno Gnojnej moich danych osobowych umieszczonych w CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 3 lat od zakończenia obecnej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).”

Administratorem Państwa danych osobowych jest MOSTVA sp. z o.o. z siedzibą w Ciemno Gnojnej. Pełna informacja odnoście przetwarzania Państwa danych osobowych dostępna jest pod adresem: www.mostva.com.pl/klauzula2.

Poznaj stanowisko: Spedytor

Spedytor to osoba, odpowiedzialna za bieżące planowanie przewozów, zleconych przez klientów. Osoba obsadzona na tym stanowisku przyjmuje zlecenia od klientów, opracowuje ofertę i negocjuje warunki przewozu. Spedytor organizuje także formalną stronę planowanych przewozów – przygotowuje niezbędną dokumentację, realizuje rozliczenia z klientami, działami wewnętrznymi i jednostkami zewnętrznymi, ...
Spedytor Praca Spedytor

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (769)
Wałbrzych (51)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (129)
Lubelskie:
Lublin (223)
Chełm (39)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (953)
Tarnów (69)
Nowy Sącz (56)
Mazowieckie:
Warszawa (2069)
Radom (183)
Płock (74)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (82)