Spedytor międzynarodowy

SL EXPRESS

Piaseczno

35 dni temu

Ogłoszenie numer: 3570560, z dnia 2020-08-20

SL EXPRESS

Firma SL EXPRESS zajmuje się transportem produktów farmaceutycznych, chemikalii, specjalistycznych produktów spożywczych oraz wyrobów niebezpiecznych, do których przewożenia niezbędne są uprawnienia i wyposażenie ADR.

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno

Opis stanowiska

  • organizowanie, monitorowanie, nadzorowanie i bieżąca obłsuga zleceń:
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów;
  • współpraca z innymi spedytorami w celu realizacji zleceń.

Wymagania

  • minimum rok doświadczenia zawodowego w międzynardowej specyji drogowej;
  • znajomość minimum jednego języka obcego, znajomość większej ilości języków będzie atutem;
  • znajomość rynku firm transportowych i spedycyjnych;
  • mile widziana własna baza klientów i orientacja w transporcie chłodniczym do 3,5t;
  • umiejętności negocjacyjne oraz szybkiego podejmowania decyzji i reagowania na bieżące okoliczności.

Oferujemy

  • bardzo dobre warunki pracy w rozwijającej się firmie, w młodym zespole;
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, bardzo dobre warunki finansowe.
Poznaj stanowisko: Spedytor
Spedytor to osoba, odpowiedzialna za bieżące planowanie przewozów, zleconych przez klientów. Osoba obsadzona na tym stanowisku przyjmuje zlecenia od klientów, opracowuje ofertę i negocjuje warunki przewozu. Spedytor organizuje także formalną stronę planowanych przewozów – przygotowuje niezbędną dokumentację, realizuje rozliczenia z klientami, działami wewnętrznymi i jednostkami zewnętrznymi, ...
Praca Spedytor