Spedytor Międzynarodowy

ASSTRA POLSKA Sp. Z O.O.

Warszawa

12 godz. temu

AsstrA Associated Traffic AG założona została w roku 1993 w Zurychu, Szwajcaria.

AsstrA dzisiaj to międzynarodowa spółka holdingowa działająca na rynku usług logistycznych. Biura firmy mieszczą się w Szwajcarii, Rosji, Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie, Litwie, Polsce, Włoszech, Niemczech i Chinach. Łączna liczba pracowników – około 750 osób.

Location: Warszawa

Opis stanowiska:
  • Poszukiwanie nowych rozwiązań dla kluczowych Klientów;
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych;
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami firmy;
  • Przygotowanie dokumentacji spedycyjnej;
  • Współudział w kształtowaniu pozytywnego wizerunku firmy;
  • Umiejętna analiza kosztów usług transportowych oraz ryzyka przygotowywanej oferty.
Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Spedytora Międzynarodowego (warunek konieczny);
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz polskiego, w mowie i piśmie (warunek konieczny);
  • Mile widziana znajomość języka rosyjskiego na poziomie komunikatywnym;
  • Znajomość dokumentacji transportowych (T1, Carnet TIR, itd.);
  • Doświadczenie we współprace z giełdami transportowymi;
  • Doskonała obsługa MS-Office;
  • Samodzielność, umiejętność pracy w grupie, aktywność, chęć podnoszenia kwalifikacji.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy oraz szkolenia zawodowe;
  • Możliwość awansu w strukturach firmy;
  • Prywatna opieka medyczna w Centrum Medycznym LUX MED;
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

AsstrA Polska sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Spedytor
Spedytorem nazywamy osobę prawną lub fizyczną, która świadczy usługi organizowania transportu towarów. W języku potocznym spedytorem określa się osoby prawne czyli przedsiębiorstwa spedycyjne, jednak spedytorem może być także pracownik tegoż przedsiębiorstwa zajmujący się organizowaniem transportu dla konkretnych zleceniodawców. Proces organizacji obejmuje wybór kanału transportu - drogowego, kolejowego, ...
Praca Spedytor