Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Spedytor

Grapeace

Warszawa

69 dni temu

Ogłoszenie numer: 2030739, z dnia 2018-08-10

Poszukujemy pracownika do Działu Logistyki i Transportu Międzynarodowego.

Spedytor

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • organizacja transportu międzynarodowego - kontakt z kontrahentami zagranicznymi oraz przewoźnikami - monitorowanie bieżących załadunków
  • dbanie o rzetelność oraz terminowość realizowanych zleceń
  • wprowadzanie do baz danych informacji logistycznych

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • biegła znajomość pakietu Office, w szczególności Excel
  • dyspozycyjność i dobra organizacja pracy
  • umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie istotnym atutem

Oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie - pracę w przyjaznym zespole
  • możliwość praktycznego wykorzystania języków obcych (angielski, hiszpański, włoski)

Poznaj stanowisko: Spedytor

Spedytorem nazywamy osobę prawną lub fizyczną, która świadczy usługi organizowania transportu towarów. W języku potocznym spedytorem określa się osoby prawne czyli przedsiębiorstwa spedycyjne, jednak spedytorem może być także pracownik tegoż przedsiębiorstwa zajmujący się organizowaniem transportu dla konkretnych zleceniodawców. Proces organizacji obejmuje wybór kanału transportu - drogowego, kolejowego, ...
Spedytor Praca Spedytor

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (800)
Wałbrzych (58)
Legnica (117)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (199)
Toruń (109)
Lubelskie:
Lublin (245)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (980)
Tarnów (62)
Nowy Sącz (44)
Mazowieckie:
Warszawa (2250)
Radom (182)
Płock (51)
Opolskie:
Opole (191)
Nysa (57)