Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Spedytor

Mag Dystrybucja sp. z o.o. sp.k.

Olsztyn, ul. Sprzętowa 2

36 dni temu

Ogłoszenie numer: 2256252, z dnia 2019-01-18

Firma MAG Dystrybucja jest firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Od momentu rozpoczęcia działalności priorytetem jest konstruowanie najlepszych ofert na towary wiodących producentów w Polsce jak Grupa Maspex,  Kompania Piwowarska, Grupa Żywiec, Żywiec Zdrój, Nestle i innych, co w połączeniu z profesjonalną obsługą klienta i fachowością w realizacji dostaw powoduje, że jest cenionym partnerem rynku FMCG. Priorytetem firmy MAG Dystrybucja jest budowanie trwałych relacji z Klientami ale również z Pracownikami, doceniając potencjał który wnoszą swoim zaangażowaniem.

Spedytor

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie / Olsztyn, ul. Sprzętowa 2

Opis stanowiska

  • aktywne pozyskiwanie zleceń całopojazdowych w transporcie krajowym i międzynarodowym wraz z pełnym nadzorem nad procesem ich realizacji
  • ścisłą współpracę z 7 planistami w 3 Oddziałach (Olszty, Gdańsk, Bydgoszcz) w zakresie dystrybucji drobnicowej
  • współpracę z działami logistyki największych producentów branży spożywczej w Polsce
  • aktywny kontakt z Przewoźnikami współpracującymi z Grupą MAG oraz pozyskiwanie nowych

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie w spedycji
  • kreatywność, umiejętność realizacji zadań pod presją czasu a także podejmowania szybkich i trafnych decyzji
  • umiejętność przeprowadzania skutecznych negocjacji
  • znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami całopojazdowymi
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz znajomość obsługi pakietu MS Office

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, poprzedzone trzymiesięcznym okresem próbnym
  • system wynagrodzeń oparty o stałą podstawę + prowizję uzależniona od wyników
  • pracę w trybie stacjonarnym (Olsztyn, ul. Sprzętowa 2)
  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz karty Multisport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, bony i paczki świąteczne)
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną sukcesami od ponad 20 lat historią

Poznaj

Jesteśmy firmą handlową istniejącą na polskim rynku od 1995 roku. Dystrybuujemy asortyment wiodących producentów branży sokowej (Tymbark), wodnej (Żywiec Zdrój, Cisowianka) i piwnej (Kompania Piwowarska, Carlsberg).

Poznaj stanowisko: Spedytor

Spedytor to osoba, odpowiedzialna za bieżące planowanie przewozów, zleconych przez klientów. Osoba obsadzona na tym stanowisku przyjmuje zlecenia od klientów, opracowuje ofertę i negocjuje warunki przewozu. Spedytor organizuje także formalną stronę planowanych przewozów – przygotowuje niezbędną dokumentację, realizuje rozliczenia z klientami, działami wewnętrznymi i jednostkami zewnętrznymi, ...
Spedytor Praca Spedytor