Spedytor

LSJ HR Group

Szczecin

19 dni temu

LSJ HR Group jest agencją rekrutacyjną (nr 4440), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników.

Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Dla naszego klienta, firmy transportowej o ugruntowanej pozycji rynkowej, szukamy kolejnej osoby, która dołączy do zespołu spedycji.

Spedytor
Szczecin, Zielona Góra, Słubice

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne kreowanie biznesu poprzez pozyskiwanie do współpracy Klientów i/lub Przewoźników;
  • Sporządzanie ofert handlowych;
  • Przeprowadzanie wycen relacji transportowych;
  • Udział w przetargach na platformach internetowych, np. TICONTRACT
  • Kontrola przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas procesu;
  • Budowanie pozytywnych relacji z Klientami oraz Przewoźnikami;
  • Realizacja planów strategicznych spółki;
  • Utrzymanie wysokiej jakości świadczonego zakresu usług;
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu informacji oraz dokumentów.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku samodzielnego spedytora – min. 3 lata;
  • znajomość rynku transportowego, w tym firm przewozowych, produkcyjnych, logistycznych;
  • znajomość narzędzi operacyjnych, tj. giełd transportowych, aplikacji i platform logistycznych i komunikacyjnych;
  • samodzielność, silna motywacja do pracy i zaangażowanie w osiąganiu wyznaczonego celu;
  • umiejętności negocjacyjne;
  • mile widziana komunikatywna znajomość języków obcych.

Oferujemy:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony lub kontrakt B2B
  • atrakcyjny system wynagradzania: wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość pracy w systemie stacjonarnym lub wyłącznie w trybie home office

Poznaj

LSJ HR Group jest wiodącą polską firmą w branży rekrutacji i doradztwa personalnego. Powstała w 2002 r. w Szczecinie. Wspiera polskich oraz zagranicznych partnerów w zakresie: rekrutacji i selekcji pracowników, doradztwa personalnego, pracy tymczasowej, usług outsourcingowych, szkoleń biznesowych, zawodowych, językowych,badania kompetencji, oraz tworzenia strategii personalnych. Dzięki wnikliwej znajomości branży i specyfiki rynków pracy, w których się poruszamy, profesjonalizmowi zespołu oraz uczciwym i przejrzystym zasadom współpracy z kontrahentami jesteśmy niezwykle skuteczni. Naszym priorytetem jest zaufanie klientów, transparentne zasady współpracy. Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu są liczne referencje od polskich i zagranicznych firm oraz partnerstwo znaczących instytucji i uczelni regionu.

Poznaj stanowisko: Spedytor
Spedytor to osoba, odpowiedzialna za bieżące planowanie przewozów, zleconych przez klientów. Osoba obsadzona na tym stanowisku przyjmuje zlecenia od klientów, opracowuje ofertę i negocjuje warunki przewozu. Spedytor organizuje także formalną stronę planowanych przewozów – przygotowuje niezbędną dokumentację, realizuje rozliczenia z klientami, działami wewnętrznymi i jednostkami zewnętrznymi, ...
Praca Spedytor