Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Śpiewający Kelner / Kelnerka

YAZAMCO POLAND SP Z O.O.
Warszawa
praca stacjonarna
6563 dni temu

Ogłoszenie numer: 21044, z dnia 2006-06-26

Restauracje Śpiewających Kelnerów w Galerii Mokotów i ul.Smocza 27 w Warszawie

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Przeszolenie z serwisu (znajomości kuchni i obsługi stolików), praca zmianowa, śpiewanie w restuaracji, obsługa stolików.

Wymagania

Przede wszystkim umiejętność śpiewania i chęć pracy na stanowisku kelnera/kelnerki. Uczciwość, chęć dłuższej współpracy, chęć rozwoju, zaangażowanie w pracę, schludność, miłe usposobienie, dobry kontakt z ludźmi.

Oferujemy

pracę w miłej atmosferze, wszelką pomoc w wykonywaniu pracy, mozliwość dalszego rozwoju, stałą pracę