Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
sprzątanie biura raz w tygodniu CENTRUM

Warszawskie Centrum Opieki
Warszawa
praca stacjonarna
6229 dni temu

Ogłoszenie numer: 29236, z dnia 2007-05-02

Warszawskie Centrum Opieki posiada oferty pracy dla osób sprzątających, gospoś, niań oraz opiekunek osób starszych

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

sprzątanie niewielkiego, 3 pokojowego biura raz w tygodniu (sobota lub niedziela), umycie podłóg, sprzątanie w szafkach, umycie kilku szklanek, 2 razy do roku umycie okien

Wymagania

Pilnie poszukujemy UCZENICY lub STUDENTKI - może być w trybie dziennym, w wieku 18-25 lat, odpowiedzialnej, miłej, schludnej, lubiącej sprzątać

Oferujemy

umowa - zlecenie, 60 zł brutto za jedno sprzątanie