Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Międzychód
sprzedawca-handlowiec

PPHU "ELMAT" R.Biernat W.Marciniak S.J
Międzychód
praca stacjonarna
5912 dni temu

Ogłoszenie numer: 41658, z dnia 2008-03-19

Sprzedaż materiałów budowlanych.

Miejsce pracy: Międzychód

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionych osób będzie należało: -pozyskiwanie nowych i obsługa dotychczasowych klientów -przygotowywanie i prezentowanie oferty handlowej i umowy dla klienta, monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu rekomendowania zmian w produktach oraz strategii działań handlowych -realizowanie planu sprzedaży

Wymagania

- wykształcenie średnie lub wyższe - praktyczna znajomość techniki sprzedaży - prawno jazdy kategorii B

Oferujemy

Wybranym kandydatom oferujemy: - wynagrodzenie podstawowe+prowizja od wartości sprzedazy - umowa o pracę- okres próbny, nastepnie umowa na czas nieokreślony - zakwaterowanie