Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Piaseczno
Sprzedawca / Handlowiec

Ayala s.j Wojciech Wierzchowski Agnieszka Wierzchowska
Piaseczno
praca stacjonarna
5324 dni temu

Ogłoszenie numer: 80096, z dnia 2009-11-04

Firma z branży meblowej. Produkcja mebli biurowych. Na rynku od 20 lat

Miejsce pracy: Piaseczno

Opis stanowiska

Praca biurowa. Kontakt z odbiorcami hurtowymi, przyjmowanie i rozpisywanie zleceń produkcyjnych. - realizowanie wyznaczonych celów sprzedaży - monitorowanie i analiza rynku - pozyskiwanie nowych klientów - utrzymywanie stałego kontaktu i współpracy z istniejącymi klientami - bieżąca współpraca z działem księgowym -obsługa/uzupełnianie strony internetowej -raportowanie SAP

Wymagania

- wykształcenie min. średnie - doświadczenie w sprzedaży w segmencie wyposażenia biur, meblowym - znajomość podstaw rachunkowości - dobra obsługa komputera (Word, Excel) - znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Atrakcyjne warunki Długoletnią współpracę Miła i sympatyczną atmosferę