Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Sprzedawca Samochodów Ciężarowych

MARCAR TRUCKS

Opole

95 dni temu

Partner Serwisowy MAN Trucks & Bus Polska Sp. z o.o

Opole ul. Oleska 119

poszukuje osób na stanowisko

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • sprzedaż  używanych samochodów ciężarowych w autoryzowanym serwisie
  • przygotowanie oferty do sprzedaży
  • dbałość o właściwą ekspozycję samochodów używanych
  • ocena stanu technicznego przyjmowanych pojazdów przy wsparciu Działu Serwisu
  • prezentację samochodów używanych i przeprowadzanie jazd próbnych
  • prowadzenie i rozliczenie dokumentacji transakcji
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • prowadzenie wycen i zakupów samochodów używanych

Wymagania:

  • umiejętności sprzedażowe
  • doświadczenie w branży samochodowej mile widziane
  • samodzielność w działaniu
  • zdolność do pracy w zespole

Dzięki pracy z nami otrzymasz:

  • stabilne warunki zatrudnienia na cały etat w oparciu o umowę o pracę
  • terminowe wynagrodzenie, oraz premia uzależniona od indywidualnych wyników pracy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje, wewnętrzne i zewnętrzne
  • dobre wejście - kompleksowy proces adaptacyjny
  • zapewniamy wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy oraz narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
Poznaj stanowisko: Sprzedawca Samochodów
Sprzedawca samochodów, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za bezpośrednią sprzedaż samochodów nowych lub używanych. Osoba zainteresowana tą formą pracy może pracować więc w salonie samochodowym, komisie, na giełdzie pojazdów, czy za pośrednictwem strony internetowej. Do wykonywania tego zawodu nie są wymagane żadne oficjalne uprawnienia czy posiadanie konkretnego wykształcenia. Sprzedawcą ...
Praca Sprzedawca Samochodów