Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPRZEDAWCA | (Sklep Motoryzacyjny)

Feu Vert Polska Sp. z o.o.
Warszawa, Warszawa - Ursynów
praca stacjonarna
5129 dni temu

Ogłoszenie numer: 98181, z dnia 2010-04-20

jest międzynarodowa siecią specjalistycznych sklepów motoryzacyjnych i stacji napraw samochodów. Do naszego oddziału w Warszawie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

SPRZEDAWCA
(Sklep Motoryzacyjny)

Miejsce pracy: Warszawa, Warszawa - Ursynów

Opis stanowiska

  • Profesjonalna Obsługa Klienta oraz aktywna sprzedaż produktów i usług firmy

Wymagania

  • Jesteś kreatywnym handlowcem, osobą dynamiczną;

Oferujemy

  • Chciałbyś pracować w stabilnej firmie o ugruntowanej na rynku pozycji;
  • W zgranym zespole i miłej atmosferze;
  • Na podstawie umowy o pracę, ze stałym wynagrodzeniem oraz atrakcyjnymi premiami;
  • Mieć wpływ na sprzedaż, a tym samym na swoje zarobki;
  • Zarządzać powierzonym Ci asortymentem ;