Praca.pl Praca łódzkie Kutno Sprzedawca Kutno
Sprzedawca/ sprzedawczyni

Sprzedawca/ sprzedawczyni

FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA "ROMI" Roman Orłowski
Kutno
praca stacjonarna
19 godz. temu
FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA "ROMI" Roman Orłowski
Sprzedawca/ sprzedawczyni
Miejsce pracy: Kutno
Numer: StPr/26/0304
OBOWIĄZKI:
sprzedaż artykułów spożywczych godziny pracy: 5:30 - 13:30, 12:00 - 20:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kutno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 4 806 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

bezpośrednio do pracodawcy


Adres:

ul. Jagiellońska 5, 99-300 Kutno, powiat: kutnowski, woj: łódzkie


Dane kontaktowe:

Aneta Orłowska
605 577 538


Sposób kontaktu:

bezpośrednio do pracodawcy
Preferowane formy kontaktu: telefon


Wymagane dokumenty:

CV (E.Sz)

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie

Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.
 

Podobne oferty

  • Osoba do rozwożenia i sprzedaży cateringu biurowego

    Głodny Niedźwiedź   Łódź    praca mobilna
    pracownik fizyczny / pracowniczka fizyczna  umowa zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat   5 000 - 8 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Szukasz pierwszych doświadczeń w sprzedaży lub chcesz spróbować swoich sił w nowej branży? Masz własne auto osobowe i jazda nim to dla Ciebie czysta przyjemność? Jeśli tak, to ta oferta jest DLA CIEBIE! Dołącz do naszego zespołu Przedstawicieli Handlowych i spraw, by ludzie w Twojej...
  • Sprzedawca / Ekspedientka

    Cukiernie P. Chojecki   Łowicz    praca stacjonarna
    młodszy specjalista / młodsza specjalistka (junior)  umowa o pracę / zlecenie  część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: miła i profesjonalna obsługa klienta; dbanie o estetyczny wygląd punktu; wykładania towaru; wypełnianie dokumentów w systemie (komputer)
  • Doradca / Doradczyni klienta

    Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.   Łódź, ul. Jana Karskiego 5    praca stacjonarna
    specjalista / specjalistka mid / junior  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Jakie zadania na Ciebie czekają? aktywna sprzedaż produktów i usług, dostosowana do indywidualnych potrzeb klientów; budowanie relacji z klientami i wzmacnianie ich poprzez programy partnerskie i lojalnościowe; przygotowywanie zamówień dla klienta i monitorowanie procesu ich realizacji;...
  • Osoba do pracy w sektorze obsługi klienta w markecie budowlanym

    Work&Profit Sp. z o.o.   Łódź    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny / pracowniczka fizyczna  umowa zlecenie / o pracę tymczasową  część etatu / pełny etat / tymczasowa/dodatkowa   32,00 - 37,00 zł brutto/godz.  rekrutacja online  Szukamy 2 pracowników
    2 dni
    Jeśli do nas dołączysz będziesz się zajmować: Obsługą klienta; Dokonywaniem sprzedaży na linii kas (rejestrowanie sprzedaży, rozliczanie utargu kasy) Dbaniem o porządek na stanowisku pracy; Obsługą terminala płatniczego; Wystawianiem faktur za towary.
  • Przedstawiciel handlowy / Przedstawicielka handlowa

    Głodny Niedźwiedź   Łódź    praca mobilna
    pracownik fizyczny / pracowniczka fizyczna  umowa zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat   5 000 - 8 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zadania: Codzienna obsługa około 20 firm na stałych trasach (dostarczanie posiłków i prezentacja oferty cateringowej) Aktywna sprzedaż asortymentu oraz dbanie o jego odpowiednią ekspozycję i rotację; Budowanie długofalowych, pozytywnych relacji z klientami i dbanie o przyjazną atmosferę;
  • Pracownik Hali (K/M)

    MAKRO Cash and Carry Polska S.A. Sprawdzona firma   Łódź, ul. Kasprzaka 8    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny / pracowniczka fizyczna  umowa o pracę  pełny etat
    5 dni
    Do Twoich głównych zadań będzie należało: Profesjonalne doradztwo i codzienna obsługa Klientów. Sprawne uzupełnianie towaru na półkach. Dbanie o dostępność asortymentu na półkach oraz o dobre oznakowanie cenowe i ekspozycję towarów. Współdziałanie w tworzeniu wizerunku MAKRO...
  • Sprzedawca / Sprzedawczyni

    Cukiernie P. Chojecki   Łowicz    praca stacjonarna
    młodszy specjalista / młodsza specjalistka (junior)  umowa o pracę / zlecenie  część etatu  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Opis stanowiska: bezpośrednia obsługa klientów oraz pomoc w wyborze produktów, dbanie o estetykę i czystość miejsca pracy, uzupełnianie towaru i kontrola ekspozycji, wprowadzanie danych i dokumentacji do systemu komputerowego.
  • Doradca / Doradczyni klienta

    Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.   Łódź, Bałuty, ul. Pojezierska 93    praca stacjonarna
    specjalista / specjalistka mid / junior  umowa o pracę  pełny etat
    10 dni
    Jakie zadania na Ciebie czekają? aktywna sprzedaż produktów i usług, dostosowana do indywidualnych potrzeb klientów; budowanie relacji z klientami i wzmacnianie ich poprzez programy partnerskie i lojalnościowe; przygotowywanie zamówień dla klienta i monitorowanie procesu ich realizacji;...
  • Sprzedawca / Sprzedawczyni w markecie budowlanym

    Klient portalu Praca.pl   Sieradz    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista / specjalistka (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    11 dni
    Aktywna sprzedaż produktów i adaptacja oferty do potrzeb klientów, Zarządzanie procesami zamówień, od ich realizacji po monitorowanie stanów magazynowych, Utrzymywanie odpowiedniej ekspozycji towarów, zgodnie z firmowymi standardami.
  • Doradca / Doradczyni klienta

    Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.   Sieradz    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista / specjalistka (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    13 dni
    Jakie zadania na Ciebie czekają? aktywna sprzedaż produktów i usług, dostosowana do indywidualnych potrzeb klientów; budowanie relacji z klientami i wzmacnianie ich poprzez programy partnerskie i lojalnościowe; przygotowywanie zamówień dla klienta i monitorowanie procesu ich realizacji;...