Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik sklepu internetowego

    EWT Truck & Trailer   Ołtarzew, Poznańska 339    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę / zlecenie  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Zakres obowiązków: Dodawanie treści na strony sklepów internetowych oraz marketplace; Koordynacja obsługi zamówień; Współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym; Współpraca z dostawcami usług zewnętrznych; Udział we wdrożeniu platformy sprzedażowej B2C oraz B2B;
Zobacz więcej ofert pracy

Sprzedawca w sklepie internetowym

Digital Trading
Kraków
praca stacjonarna
1867 dni temu

Ogłoszenie numer: 2357867, z dnia 2019-04-01

Istniejemy na rynku od 8 lat. Importujemy i sprzedajmy elektronikę użytkową. W chwili obecnej są to to w głównej mierze telefony komórkowe.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • rozwój kanałów sprzedaży internetowej – Amazon, eBay
  • przygotowywanie bazy produktów i wystawianie aukcji sprzedażowych na kontach pracodawcy
  • kompleksowa obsługa zamówień
  • monitorowanie rynku i planowanie strategii sprzedaży
  • współpraca z działem produktowym i magazynem

Wymagania

  • znajomość branży e-commerce w tym kanałów sprzedaży Amazon, eBay, Allegro
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wkładu pracy
  • pracę w młodym zespole
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń

Wynagrodzenie

Od 2000 PLN