Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Wrocław
Sprzedawca w sklepie w Galerii Handlowo-Rozrywkowej - Pasaż Grunwaldzki

Shoebox Polska Sp. z o.o.
Wrocław
praca stacjonarna
4504 dni temu

Wiodąca w Europie Centralnej i Wschodniej sieć ponad 90 sklepów z modnym i markowym obuwiem otwiera pierwsze sklepy w Polsce. Firma posiada najszerszą i najciekawszą ofertę obuwia, między innymi takich marek jak: Caterpillar, Converse, Skechers, Lacoste, Diesel, Tommy Hilifiger, Timberland, Palladium, Kitten, Nike, Adidas, Puma, Reebok.. Asortyment firmy podkreśla osobowość i stanowi starannie wyważone połączenie mody, jakości i odpowiedniej ceny. Więcej szczegółów na stronie internetowej: www.officeshoes.pl. Obecnie poszukujemy pracowników pragnących związać się na długo z naszą firmą i korzystać w pełni z możliwości rozwoju, którą oferujemy.

SPRZEDAWCA
w sklepie w Galerii Handlowo-Rozrywkowej
Pasaż Grunwaldzki

Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

Firma poszukuje kandydatów na wyżej wymienione stanowisko. Miejsce pracy to sklep firmowy w Pasażu Grunwaldzkim we wskazanej wyżej miejscowości.

Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość branży obuwniczej będzie niekwestionowanym atutem
  • Znajomość zagadnień związanych z merchandesingiem
  • Zdolności plastyczne mile widziane
  • Doświadczenie w pracy z klientem
  • Pożądane cechy to dynamizm, optymizm, duża motywacja pracy
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i kultura osobista
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o międzynarodowym charakterze
  • Pracę w firmowym sklepie ze znanymi markami
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Stabilne warunki zatrudnienia