Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Sprzedawca wentylacji

Centrum Wentylacji i Klimatyzacji "MK-WENT"
Warszawa
praca stacjonarna
4768 dni temu

Ogłoszenie numer: 146264, z dnia 2011-05-03

Firma istnieje od 1985 roku Prowadzi działalność  handlową usługową . W ramach działalność handlowej prowadzi sprzedaż wyrobów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, technicznych..W ramach usług  wykonujemy montaże urządzeń  oferowanych do sprzedaży, a także serwis tych urządzeń oraz  prace pomiarowo badawcze w dziedzinie wentylacji, klimatyzacji,  termowizji, ochrony przed hałasem.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Sprzedawca w sklepie techniczno-wentylacyjnym

Wymagania

  • Młody pracownik ze znajomością techniki i smykałką sprzedawcy,
  • Wymagana znajomość obsługi komputera  i prawo jazdy oraz umiejętność prowadzenia samochodów dostawczych.
  • Sumienny i solidny  chętny do pracy i szybko uczący się

Oferujemy

  • Oferujemy przyuczenie do  stanowiska, kierowanie na szkolenia specjalistyczne oraz wynagrodzenie uzależnione od  wyników.
  • W pierwszym etapie proponujemy pracę na umowę zlecenie a  następnie pracę na stały etat.
  • Praca w młodej sympatycznej atmosferze dla chętnych do pracy
  • Poziom wynagrodzenia od 1800 pln netto