Zobacz więcej ofert pracy

Sprzedawca

Fabryka Form
Warszawa, Warszawa (Śródmieście)
praca stacjonarna
4776 dni temu

Firma handlowa z branży wysokiej jakości wyposażenia i dekoracji wnętrz poszukuje osobę na stanowisko:

Sprzedawca
Miejsce pracy: Warszawa (Śródmieście)
Nr Ref.: S2

Zadania:
  • obsługa klienta zgodna ze standardami firmy
  • budowanie długofalowych relacji z klientem
  • realizacja planów sprzedaży
  • dbanie o prawidłową ekspozycję towaru i estetykę salonu
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średniego
  • doświadczenie w zakresie obsługi Klienta
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja czasu pracy
  • znajomość języka angielskiego oraz poczucie estetyki mile widziane
Oferujemy:
  • stabilną i ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia