Zobacz więcej ofert pracy

SPRZEDAWCA

"W&S" Doradztwo
Kraków
praca stacjonarna
5845 dni temu

Ogłoszenie numer: 44171, z dnia 2008-05-16

Firma jest przedstawicielem szwedzkiego koncernu Husqvarna na rynku polskim w branży domowych maszyn do szycia. Od kilku lat prowadzimy własne sklepy detaliczne z pełną ofertą artykułów do szycia i robótek ręcznych. Aktualnie możemy poszczycić się najszerszą tego typu ofertą w Małopolsce. Stawiamy na wysoką jakość, niepowtarzalność dodatków, zgodność z najnowszymi trendami mody.

SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

  • sprzedaż artykułów pasmanteryjnych, dodatków krawieckich,
  • sprzedaż maszyn do szycia i overlocków - praktyczna prezentacja funkcji produktu,
  • pomoc klientom w doborze dodatków do odzieży i art. do robótek ręcznych,
  • dbałość o prawidłową ekspozycję towaru.

Wymagania

  • doświadczenie w handlu, w sprzedaży bezpośredniej,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • łatwość nawiązywania kontaktów z klientem,
  • zaangażowanie w pracę,
  • mile widziane osoby po 30 roku życia,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość branży pasmanteryjnej, umiejętność szycia lub zainteresowania z zakresu haftu, szydełkowania, itp.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia ( umowa o pracę, pełny etat),
  • atrakcyjne wynagrodzenie - pensja + prowizja od obrotu,
  • praca zmianowa ( CH M1 lub Galeria Krakowska), w młodym zespole.