Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
SPRZEDAWCY-STYLISTY

Powierza Family Company Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4738 dni temu

Firma P.F.C. jest właścicielem salonów odzieżowych i akcesoryjnych  takich marek jak Max Mara, Weekend by Max Mara, Marella, iBlues, PennyBlack, Coccinelle, Furla, Baldinini, Pollini, INTENSO.

POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

Miejsce pracy: WARSZAWA

Zadania:
  • kompletna obsługa klienta według standardów
  • budowanie długofalowych relacji z klientem
  • efektywna realizacja planów sprzedażowych
  • dbałość o wizerunek firmy
Wymagania:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zaangażowania i odpowiedzialności
  • dyspozycyjności
  • komunikatywności i wysokiej kultury osobistej
  • wykształcenie minimum średnie
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę na cały etat, w systemie zmianowym.
  • wynagrodzenie: podstawa plus prowizja od sprzedaży
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • dodatek za znajomość języka angielskiego
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)