Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
STAŁA praca dla ambitnych - różne stanowiska

CTR PARTNER - Warszawa
Warszawa
praca stacjonarna
5945 dni temu

Ogłoszenie numer: 39626, z dnia 2008-02-06

Mamy dla Ciebie stałą prace od zaraz pod warunkiem że jesteś osobą:

- nie przeciętną
- nie tuzinkową
- AMBITNĄ

zapraszmy do odwiedzenia naszej strony www.ctr.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

konsultantów, doradców i HANDLOWCÓW - do działu obsługi klienta

W związku z dynamicznym rozwojem potrzebujemy dodatkowych osób do pracy w naszej firmie . Poszukujemy do pracy : 1. Przedstawicieli handlowych
2. Asystentów sprzedaży
3. Instalatorów, monter systemów CCTV
4. Webmasterów, programistów, grafików
Ambitne, kreatywne osoby z własną inicjatywą . Osoby zaangażowane i mająca na celu rozwój własny i firmy .

Wymagania

Kreatywność i umiejętność logicznego myślenia - prowadzimy bezpłatne szkolenia

Oferujemy

Stała praca w młodym gronie osób . Godz pracy 9-17 pon-pt. Wynagrodzenie stałe + dodatki . Uzgodnienia indywidualane dla każdej osoby .