Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Starsza Księgowa / Starszy Księgowy

Devire

Warsaw

9 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warsaw

Nr ref.: PL38256

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Dla Naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Twój Profil:

  • 3-5 lat doświadczenia w księgowości (AP/GL)
  • Wykształcenie w obszarze Finanse/Rachunkowość lub pokrewne kierunki
  • Silnie rozwinięte zdolności analityczne i szybkość przyswajania informacji
  • Płynna komunikacja w języku angielskim

Opis stanowiska:

  • Wsparcie procesów uzgadniania zapasów oraz dostaw
  • Czynności związanie z zamykaniem okresu - obszar rachunkowości
  • Raportowanie do spółek Grupy
  • Inwentaryzacja roczna
  • Analizy i wpływ na usprawnianie procesów

Co oferujemy:

  • Szeroki pakiet benefitów: Karta Multisport, Prywatna Opieka Medyczna, zniżki na produkty firmy, parking dla każdego pracownika, dofinansowanie do kursów językowych, bogaty pakiet socjalny (i inne)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Nastawienie na rozwój kompetencji: mapa szkoleń i regularny feedback
  • Praca w międzynarodowych strukturach z ekspertami w swojej dziedzinie

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj stanowisko: Starszy Księgowy

Pracownik zatrudniony na stanowisko Starszego Księgowego jest odpowiedzialny za kompleksową obsługę jednego lub kilku obszarów księgowych. Do jego zadań należy również przygotowanie raportów i sprawozdań finansowych na potrzeby zarządu firmy. Wykonuje również czynności do zamknięcia miesiąca i roku. Często Starszy Księgowy przeprowadza też szkolenia dla innych członków zespołu księgowego. ...
Starszy Księgowy Praca Starszy Księgowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (796)
Wałbrzych (57)
Legnica (130)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (259)
Toruń (138)
Lubelskie:
Lublin (276)
Chełm (58)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (927)
Tarnów (69)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2222)
Radom (180)
Płock (84)
Opolskie:
Opole (237)