Praca.pl Praca Mazowieckie Specjalista ds. zamówień publicznych Mazowieckie
Starszego specjalisty ds. Zamówień Publicznych w Dziale Zamówień Publicznych

Instytut Ochrony Środowiska - Państwowy Instytut Badawczy
mazowieckie, Warszawa ul. Krucza 5/11D
praca stacjonarna
1220 dni temu

Ogłoszenie numer: 4038039, z dnia 2020-12-21

Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy w Warszawie

ogłasza nabór na stanowisko

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa ul. Krucza 5/11D

Nr Ref.: DO.1110.19-PZ.2020

Opis stanowiska

  • Prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych w oparciu o przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych, w tym w szczególności:
    • przygotowywanie i prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych,
    • sporządzanie dokumentacji postępowań i ich archiwizacja,
    • opiniowanie wniosków dotyczących postępowań o udzielenie zamówień publicznych pod względem zgodności z procedurą udzielenia zamówień publicznych,
    • przygotowanie posiedzeń komisji przetargowych,
    • udział w pracach komisji przetargowych,
    • prowadzenie postępowań w wyniku wniesionych środków odwoławczych,
    • przygotowywanie projektów pism i wystąpień do Urzędu Zamówień Publicznych,
    • współpraca z komórkami organizacyjnymi Instytutu Ochrony Środowiska – Państwowego Instytutu Badawczego wnioskującymi o przeprowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia publicznego,
    • opracowywanie projektów umów oraz wewnętrznych procedur w zakresie udzielenia zamówień publicznych,
    • sporządzanie sprawozdań rocznych.
  • Prowadzenie postępowań o udzielanie zamówień publicznych na podstawie wewnętrznych procedur, do których nie stosuje się przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku prawo lub administracja,
  • min. roczne doświadczenie zawodowe w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówień publicznych po stronie zamawiającego na dostawy, usługi i roboty budowlane,
  • znajomość przepisów prawa z zakresu udzielania zamówień publicznych oraz kodeksu cywilnego,
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office - Word, Excel, Outlook),
  • komunikatywność,
  • dokładność,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy,
  • odpowiedzialność i punktualność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • wysoka kultura osobista,
  • stosowanie zasad etyki zawodowej.

Oferujemy

  • ciekawą pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • zajęcia językowe, karnety sportowe i opiekę medyczną dofinansowane przez pracodawcę.