Starszy Automatyk

POLPHARMA S.A.

Warszawa

96 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:
  • wykonywanie przeglądów, napraw i konserwacji systemów sterowania i automatyki maszyn i urządzeń produkcyjnych, usuwanie awarii,
  • nadzór nad stanem technicznym systemów sterowania i automatyki maszyn i urządzeń produkcyjnych, wnioskowanie modernizacji maszyn i urządzeń oraz potrzeb zakupu części zamiennych,
  • uczestniczenie w pracach związanych z rozruchem nowo zakupionych maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • wykonywanie prac związanych z regulacją elementów systemów kontroli zainstalowanych w urządzeniach,
  • uczestniczenie w pracach walidacyjnych maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • w przypadku pracy w kabinie jałowej ścisłe przestrzeganie wszystkich zasad pracy aseptycznej i techniki pracy pod nawiewem laminarnym.
OCZEKIWANIA:
  • wykształcenie średnie techniczne (preferowana elektromechanika, elektronika, automatyka i pokrewne),
  • 2-letnie doświadczenie w na stanowisku mechanika/automatyka w dziale utrzymania ruchu w przemyśle, doświadczenie w farmacji będzie dodatkowym atutem,
  • uprawnienia energetyczne grupa I eksploatacja – warunek konieczny,
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, schematami elektrycznymi, sprzętem warsztatowym i kontrolnym,
  • znajomość zagadnień technicznych, znajomość zagadnień elektrotechniki, elektroniki i automatyki, podstawy metrologii,
  • poczucie odpowiedzialności za realizowane zadania i rozwiązywane problemy techniczne,
  • umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy z ludźmi (praca zespołowa),
  • dobra znajomość pakietu MS Office: Word, Excel,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu min. umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej,
  • dodatkowe atuty: programowanie sterowników PLC/HMI, znajomość AUTOCAD-a, znajomość technologii produkcji wody oczyszczonej,
  • znajomość pakietu MS Office oraz systemów informatycznych wspierających utrzymanie ruchu (CMMS).
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie farmaceutycznej,
  • konkurencyjne i motywujące wynagrodzenie, w tym dodatek za pracę w godzinach nocnych dwukrotnie wyższy niż przewidziany w Kodeksie Pracy,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • bogaty pakiet świadczeń (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, dofinansowanie do posiłków, karta MultiSport).

Poznaj

Jesteśmy liderem polskiego rynku farmaceutycznego. Intensywnie budujemy swoją pozycję na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej, Azji Centralnej i Kaukazu. Odniesiony sukces przekładamy na dalszy rozwój i inwestycje w pracowników. Kierujemy się zasadami odpowiedzialności społecznej oraz mottem "Ludzie pomagają Ludziom". Chcemy oferować lekarzom, farmaceutom oraz pacjentom serwis o najwyższej jakości, a dla pracowników być najlepiej ocenianym miejscem pracy.

Poznaj stanowisko: Automatyk

Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Automatyk Praca Automatyk

Rekrutują z Praca.pl