Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Kutno Inspektor weterynaryjny Kutno
Starszy inspektor weterynaryjny

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kutnie
Kutno
starszy specjalista (senior)
praca stacjonarna
575 dni temu
Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Kutno
Ogłoszenie o naborze Nr 107055

Warunki pracy

  • Wyjazdy słuzbowe, szkolenia. Praca administracyjno - biurowa, kontakt z żywnością pochodzenia zwierzęcego, materiałem biologicznym oraz ze zwierzetami.

  • Oferujemy stabilną pracę, dodatek za wieloletnią pracę od 5%-20% wynagrodzenia zasadniczego w zalezności od udokumentowanego stażu pracy, dodtakowe wynagrodzenie roczne, nagrody jubileuszowe,

  • Dofinasowanie do wypoczynku lektniego.

  • Dofinasowanie do zakupu oklarów korekcyjnych.

Zakres zadań

  • Zwalczanie chorób zakaźnych w tym chorób odzwierzęcych
  • Przeprowadzanie kontroli w handlu, wywozie i przewozie zgodnie z ustawą o kontroli weterynaryjnej w handlu
  • Kontrolowanie podmiotów nadzorowanych
  • Kontrolowanie przestrzegania przepisów o ochronie zwierząt
  • Wykonywanie czynności z zakresu Inspekcji Weterynaryjnej określonych Ustawą o Inspekcji Weterynaryjnej
  • Opracowywanie harmonogramów, planów oraz sprawodań dotyczących prac wykonywanych w dziale
  • Nadzór i kontrola nad prawidłowością realizacji prac zleconych, pobieranie próbek do badań i ich ekspedycja do laboratorium
  • Nadzór nad badaniami kontrolnymi zakżeń zwierzat, monitorowania chorób odzwierzęcych i odzwierzęcych wyników chorobotwórczych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe Weterynaryjne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego w Inspekcji Weterynaryjnej
  • prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii
  • prawo jady kat B
  • umiejetność obsługi kompuera i urządzeń biurowych
  • znajomość obecnie obowiązujących przepisów weterynaryjnych i kodeksu postępowania weterynaryjnego
  • nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe