Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Kutno Inspektor weterynaryjny Kutno
Starszy inspektor weterynaryjny

Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kutnie
Kutno
praca stacjonarna
460 dni temu
Powiatowy Lekarz Weterynarii poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Kutno
Ogłoszenie o naborze Nr 114117

Warunki pracy

  • Praca administracyjno - biurowa;

  • Kontakt z żywnością pochodzenia zwierzęcego, materiałem biologicznym oraz ze zwierzętami;

  • Wyjazdy słuzbowe, szkolenia;

  • Oferujemy stabilną pracę, dodatek za wieloletnią pracę od 5%-20% wynagrodzenia zasadniczego w zalezności od udokumentowanego stażu pracy, dodatkowe wynagrodzenie roczne, nagrody jubileuszowe;

  • Dofinasowanie do wypoczynku lektniego;

  • Dofinasowanie do zakupu oklarów korekcyjnych.

Zakres zadań

  • Prewencja i zwalczanie chorób zakaźnych zwierząt w szczególności wysoce zjadliwej grypy ptaków i afrykańskiego pomoru świń;
  • Nadzór nad badaniami monitoringowymi chorób zakaźnych zwierząt;
  • Kontrola nad przemieszczaniem zwierząt w kraju oraz handlem i obrotem zwierzętami;
  • Prowadzenie wymiany informacji w systemach informatycznych ( TRACES, VETLINK);
  • Kontrole w gospodarstwach utrzymujących zwierzęta i innych podmiotów, zgodnie z ustawą o ochronie zdrowia zwierząt i zwalczania chorób zakaźnych zwierząt;
  • Sporządzanie rejestrów i dokumentacji związanej z przeprowadzonymi kontrolami, prowadzenie sprawozdawczości zgodnie z wymogami jednostek nadrzędnych;
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych związanych z w/w zadaniami;

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe weterynaryjne
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii
  • prawo jady kat B
  • umiejetność obsługi kompuera i urządzeń biurowych
  • znajomość obecnie obowiązujących przepisów weterynaryjnych i kodeksu postępowania weterynaryjnego
  • nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • doświadczenie zawodowe
  • staż pracy