Zobacz więcej ofert pracy

Starszy Inspektor

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
Poznań
starszy specjalista (senior)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
17 dni temu
Ogłoszenie numer: 8946019, z dnia 2024-04-12
Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego
Wydział Wdrażania, Oddział Włączenia

poszukuje kandydata na wolne stanowisko urzędnicze
Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań
Nr ref.: 30/2024

wymiar etatu: 1 (umowa o pracę na czas określony do 31.12.2029 r.)

wykształcenie: wyższe

preferowane kierunki: z zakresu funkcjonowania administracji publicznej, polityki regionalnej, funduszy strukturalnych, finansów, rachunkowości, ekonomii.

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad prawidłową realizacją projektów z zakresu Włączenia społecznego
  • weryfikacja zasadności wprowadzanych przez Beneficjentów zmian do wniosków o dofinansowanie
  • weryfikacja pod względem rzeczowym i rachunkowym wniosków Beneficjentów o płatność
  • dbałość o zapewnienie płynności finansowej realizowanych projektów
Wymagania niezbędne: (weryfikowane podczas rozmowy kwalifikacyjnej)
  • min. 4-letni staż pracy
  • ogólna wiedza dotycząca Funduszy Europejskich dla Wielkopolski 2021 – 2027
  • znajomość zagadnień wynikających z znajomość zagadnień wynikających z Wytycznych dotyczących kwalifikowalności wydatków na lata 2021 – 2027 (https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/media/112343/Wytyczne_dotyczace_kwalifikowalnosci_2021_2027.pdf
  • znajomość zagadnień wynikających z Wytycznych dotyczących realizacji projektów z udziałem środków EFS+ w regionalnych programach na lata 2021–2027 (https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/o-funduszach/fundusze-na-lata-2021-2027/prawo-i-dokumenty/wytyczne/wytyczne-dot-realizacji-projektow-z-udzialem-srodkow-efs-plus-w-regionalnych-programach-na-lata-2021-2027/)
  • znajomość zagadnień wynikających z Wytycznych dotyczących realizacji zasad równościowych w ramach funduszy unijnych na lata 2021-2027 (https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/media/113155/wytyczne.pdf),
  • znajomość ustawy z dnia 28 kwietnia 2022 r. o zasadach realizacji zadań finansowanych ze środków europejskich w perspektywie finansowej 2021–2027
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra organizacja pracy i zaangażowanie
  • łatwość komunikacji pisemnej i werbalnej
Wymagania dodatkowe:
  • znajomość podstawowych zasad funkcjonowania administracji samorządowej, w tym ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie województwa (wersja obowiązująca) oraz ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych (wersja obowiązująca)
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność czytania przepisów prawnych i stosowania odpowiednich procedur
  • samodzielność, kreatywność
Informacje o warunkach i miejscu pracy:

Siedziba Departamentu Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego przy al. Niepodległości 18 w Poznaniu:

  • budynek wyposażony w windy osobowe, klatka schodowa o szerokości 140 cm, korytarz biurowy o szerokości 200 cm
  • drzwi wejściowe do pokoi biurowych o szerokości 70 cm
  • pomieszczenia higieniczno-sanitarne w budynku nie są przystosowana dla osób z niepełnosprawnościami
  • budynek posiada podjazd dla osób z niepełnosprawnościami

Stanowisko związane z pracą przy komputerze, wymagające dokładności.

Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, pakiet socjalny