Starszy Programista .Net

Exorigo-Upos sp. z o.o.

Warszawa

5 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Programowanie różnych warstw aplikacji: logika biznesowa, warstwa prezentacji, baza danych, testy jednostkowe i integracyjne;
  • Projektowanie architektury i dobór rozwiązań technicznych wraz z implementacją;
  • Dbanie o wysoką wydajność, bezpieczeństwo i jakość kodu źródłowego tworzonych rozwiązań.
Wymagania:
  • Minimum 4 lata komercyjnego doświadczenia w projektowaniu i implementacji aplikacji webowych lub desktopowych;
  • Zaawansowana znajomość C#, .NET Framework lub .NET Core;
  • Znajomości typowych wzorców projektowych, podejścia OOP, SOLID, DDD, CQRS, Event Sourcing, Microservices;
  • Dobra znajomość języka SQL oraz rozwiązań typu ORM (Entity Framework, NHibernate, Dapper);
  • Chęć pracy z nowo tworzonymi projektami, ale także z rozwiązaniami i kodem typu "legacy";
  • Praktyczna znajomość wybranej technologii: ASP.NET (MVC, Web Forms, WebApi), WinForms lub WPF;
  • Mile widziana znajomość JavaScript, jQuery lub dowolnego frameworka wspierającego tworzenia UI (Angular, React);
  • Chęć nauki oraz pracy z narzędziami i technologiami typu: JetBrains Rider\Visual Studio, GIT, SVN, Upsource, Youtrack, Jenkins, PowerShell, Bash, HTML5, TypeScript, Docker, Linux, MySql, RabbitMQ, ELK, OpenApi, Swagger, Java;
  • Umiejętność pracy zespołowej i dzielenia się wiedzą.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Administratorami Pani/Pana danych osobowych są wspólnie następujące Spółki:

Exorigo-Upos S.A., adres siedziby: Skierniewicka 10A, 01-230 Warszawa, KRS: 0000428347, NIP: 5252535950, REGON: 146251737;
FINTURE Sp. z o.o., adres siedziby: Skierniewicka 10A, 01-230 Warszawa, KRS: 0000635131, NIP: 5272778791, REGON: 365340724;
FINTURE AI Sp. z o.o., adres siedziby: Skierniewicka 10A, 01-230 Warszawa, KRS: 0000785939, NIP: 5252789627, REGON: 383352469;

dalej łącznie zwanymi Współadministratorami.

Współadministratorzy wyznaczyli wspólnego Inspektora Ochrony Danych, z którym Pani/Pan mogą się skontaktować drogą elektroniczną na adres: ochronadanych@exorigo-upos.pl, lub pisemnie na adres Współadministratorów (z dopiskiem „Inspektor Danych Osobowych).

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu rekrutacji, na podstawie zgody, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) RODO. Podanie danych w zakresie określonym w Art. 221 przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe i stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Przekazanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. W każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pani/Pana zgody przed jej wycofaniem.

Ma Pani/Pan prawo do sprostowania swoich danych, zgłoszenia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz uzyskania od administratora dostępu do ich treści. W dowolnym momencie może Pani/Pan zgłosić administratorowi chęć ograniczenia przetwarzania danych, ich przeniesienia lub wnieść o ich usunięcie. W przypadku stwierdzenia naruszenia danych ma Pani/Pan możliwość wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

W ramach umowy o współadministrowanie, Współadministratorzy uzgodnili zakresy swojej odpowiedzialności dotyczącej wypełniania obowiązków wynikających z RODO, w szczególności:
za wypełnianie obowiązków informacyjnych wynikających z RODO w odniesieniu do podawania informacji, o których mowa w art. 13 i 14 jest odpowiedzialna Spółka Exorigo-Upos S.A.;
za wypełnianie obowiązków wynikających z RODO w odniesieniu do wykonywania przez Panią/Pana przysługujących praw jest odpowiedzialny Exorigo-Upos S.A. Niezależnie od tego ustalenia, może Pani/Pan wykonywać swoje prawa również wobec pozostałych Współadministratorów, tj. FINTURE Sp. z o.o. oraz FINTURE.AI Sp. z o.o. którzy przekażą Pani/Pana żądanie Exorigo-Upos S.A., w celu zrealizowania Pani/Pana żądania.

Dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji, chyba, że wyrazi Pani/Pan zgodę na ich przetwarzanie na potrzeby przyszłych rekrutacji. W takim przypadku Pani/Pana dane zostaną usunięte po upływie 5 lat.

Poznaj

Exorigo-Upos S.A.

Poznaj stanowisko: Programista .NET
.NET jest skrótem od .NET Framework, czyli platformy programistycznej, pochodzącej od Microsoftu, bezpośrednio nie będącej uzależnioną od konkretnego języka programowania. .NET Framework jest technologią, która ma na celu efektywne zarządzanie elementami systemu. Tworzenie aplikacji w .NET Framework odbywa się między innymi przy pomocy języków C# lub C++. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i ...
Praca Programista .NET