Najnowsze oferty pracy

  • Senior Symfony Developer

    Polcode Sp. z o.o   wielkopolskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Warszawa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat   14 000 - 22 000 zł / mies. (w zal. od umowy)  rekrutacja online
    4 dni
    Get ready to: Apply your PHP 7+ knowledge to real-world enterprise software solutions; Have a meaningful impact on projects – analyze requirements, functional specifications, and recommend improvements; Bring innovation to the projects, refactor existing codebase to drive up code quality, and ease...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Programista PHP Poznań
Starszy Programista PHP (DRUPAL)

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
1237 dni temu
Miejsce pracy: Poznań

TEB Akademia sp. z o.o. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Wyższych Szkół Bankowych i Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.
Siłą TEB Akademii są ludzie, ich talenty i ambicje.
To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Odnoszą sukcesy, uczą się na błędach, nigdy nie nudzą się w pracy.

Aktualnie tworzymy Zespół na potrzeby realizacji projektu Extranet 3.0.

którego celem jest stworzenie spójnej wizualnie platformy do obsługi studentów, kandydatów, absolwentów, słuchaczy i wykładowców dla wszystkich uczelni z Grupy TEB Akademia. Platforma
ma realizować zarówno cele komunikacyjne, informacyjne, jak i  marketingowo-sprzedażowe.
Zespół będzie pracował nad projektem, produkcją, wdrożeniem i integracją nowej platformy,
aby w rezultacie powstał wysokiej jakości, responsywny portal kliencki.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie i implementacja aplikacji w oparciu o platformę DRUPAL.
  • Analiza wymagań funkcjonalnych i technicznych w obszarze procesów i aktywności integracyjnych.
  • Współpraca z architektami rozwiązań biznesowych.
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej.
  • Przeprowadzanie testów jednostkowych i wspieranie całego procesu testowego.
  • Usprawnianie procesów analitycznych, developerskich i wdrożeniowych w zakresie prac integracyjnych.
  • Praca w ramach zespołu Scrum.
Wymagania:
  • Minimum 5-letnie doświadczenie komercyjne jako programista PHP.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka lub pokrewne.
  • Doświadczenie pracy w dużych projektach.
  • Praktyczna znajomość wzorców projektowych i architektonicznych.
  • Doświadczenie w rozwoju systemów portalowych.
  • Bardzo dobra znajomość PHP.
  • Bardzo dobra znajomość DRUPAL 8 lub wyżej.
  • Dobra znajomość CSS, HTML, JS.
  • Znajomość framework’ów front-endowych (np. Angular, Vue, React).
  • Znajomość metod pracy w Agile: Scrum lub Kanban.
Dodatkowe atuty:
  • Praktyczna znajomość REST API.
  • Praktyczna znajomość narzędzi do zarządzania logami (np. Graylog).
  • Znajomość rozwiązań NoSql.
  • Bardzo dobra znajomość PostgreSQL.
  • Doświadczenie w pracy z Kubernetes lub Docker Swarm.
Oferujemy:
  • Umowę o pracę na czas trwania projektu - do sierpnia 2022.
  • Współpracę i wsparcie zespołu, tworzącego kreatywne środowisko pracy.
  • Dostęp do specjalistycznej wiedzy – szkolenia, spotkania z ekspertami, literatura fachowa.
  • Możliwość skorzystania z pakietu pozapłacowych (opieka medyczna, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie).
  • Dodatkowe dni wolne w roku.
  • Biuro zlokalizowane w centrum Poznania.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito sp. z o.o., ul. Pastelowa 16, 60-198 Poznań, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji bieżącego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, lecz nie wpływa to na ważność czynności wykonanych przed jej wycofaniem.

Poznaj

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o.. to założyciel największej w Polsce grupy uczelni niepublicznych – Uniwersytetów WSB Merito i Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW.

Siłą Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Merito Sp. z o.o. są ludzie, ich talenty i ambicje.