Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie Poznań Programista PHP Poznań
Starszy Programista PHP w Dziale Projektów Online

Wydawnictwo Forum Sp. z o.o.
Poznań
praca stacjonarna
3763 dni temu

Wydawnictwo FORUM w Poznaniu, członek międzynarodowego holdingu Forum Media Group, oferuje pracę na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań
Nr Ref.: SPPHP/OL

Osoba na tym stanowisku będzie uczestniczyła w pracach zespołów zajmujących się projektowaniem i tworzeniem profesjonalnych serwisów oferujących komercyjne usługi internetowe dla przedsiębiorstw i instytucji publicznych.

Docelowe zadania:
  • tworzenie aplikacji webowych w środowisku PHP 5
  • współtworzenie nowoczesnych, zgodnych z trendami serwisów WWW
  • utrzymanie działających aplikacji internetowych oraz ich integracja z systemami zewnętrznymi
Oczekiwania:
  • wykształcenie kierunkowe (również studenci)
  • swobodne programowanie w PHP5 (OOP)
  • znajomość HTML, CSS, JavaScript
  • znajomość GIT
  • umiejętność projektowania struktury relacyjnych baz danych (MySQL)
  • wyobraźnia projektowa, umiejętność analitycznego i twórczego myślenia
  • doświadczenie w tworzeniu serwisów www (mile widziane portfolio)
  • znajomość różnic w interpretacji stron przez przeglądarki (cross-browser)
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na korzystanie z dokumentacji technicznej
  • mile widziana znajomość Symfony

Poszukujemy ludzi z pasją, którzy potrafią zaangażować się w realizację powierzonych projektów, a własną inwencję łączą ze stałym poszerzaniem wiedzy specjalistycznej i podnoszeniem kwalifikacji.

Oferujemy:

Jako firma o stabilnej pozycji na rynku mediów zapewniamy specjalistyczne szkolenia, wspieranie rozwoju zawodowego i osobistego. Oferujemy pracę w młodym, dynamicznym zespole, pewne miejsce pracy i szerokie możliwości rozwoju w nowoczesnym i stale rozwijającym się przedsiębiorstwie.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926)