Starszy Samodzielny Księgowy / Księgowa

Goodwill

Poznań

473 dni temu

Ogłoszenie numer: 2032984, z dnia 2018-08-21

Nasz klient to poznańska kancelaria specjalizująca się w doradztwie rachunkowym, prawnym, podatkowym. Została założona przez doświadczonych profesjonalistów – doradców podatkowych i radców prawnych, którzy po latach praktyki zawodowej postanowili wprowadzić w życie swój pomysł na bycie profesjonalnym partnerem biznesowym dla swoich obecnych i przyszłych Klientów.

Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • nadzór nad pracą zespołu księgowego,
  • zadania z zakresu kadr i płac,
  • zadania z zakresu księgowości tj. :
    • przygotowywanie deklaracji podatkowych,
    • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
    • przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych,
    • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
    • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS),
    • księgowanie wyciągów bankowych,
    • weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowym i podatkowym,
    • podstawowa obsługa klienta oraz udzielanie wyjaśnień.

Wymagania

  • minimum 4 lata doświadczenia w pracy w księgowości,
  • doświadczenie w kierowaniu pracą zespołu,
  • doświadczenie z bezpośrednim kontakcie z klientem oraz urzędami,
  • bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • dobra znajomość programu Comarch ERP Optima będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia (6-8 tys. pln netto),
  • wparcie doradców podatkowych i radców prawnych,
  • możliwość rozwoju i pogłębiania wiedzy z zakresu rachunkowości i finansów.

Poznaj

GOODWILL HUMAN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy
Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...
Praca Samodzielny Księgowy