Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Starszy Samodzielny Księgowy / Księgowa

TL Hub

Poznań

323 dni temu

Ogłoszenie numer: 2085617, z dnia 2018-09-28

Nasz klient to poznańska kancelaria specjalizująca się w doradztwie rachunkowym, prawnym, podatkowym. Została założona przez doświadczonych profesjonalistów – doradców podatkowych i radców prawnych, którzy po latach praktyki zawodowej postanowili wprowadzić w życie swój pomysł na bycie profesjonalnym partnerem biznesowym dla swoich obecnych i przyszłych Klientów.

Obecnie poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • nadzór nad pracą zespołu księgowego,
  • zadania z zakresu kadr i płac,
  • zadania z zakresu księgowości tj. :
    • przygotowywanie deklaracji podatkowych,
    • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,
    • przygotowywanie raportów i sprawozdań finansowych,
    • dekretowanie i księgowanie dokumentów,
    • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS),
    • księgowanie wyciągów bankowych,
    • weryfikacja dokumentów pod względem rachunkowym i podatkowym,
    • podstawowa obsługa klienta oraz udzielanie wyjaśnień.

Wymagania

  • minimum 4 lata doświadczenia w pracy w księgowości,
  • doświadczenie w kierowaniu pracą zespołu,
  • doświadczenie z bezpośrednim kontakcie z klientem oraz urzędami,
  • bardzo dobra znajomość przepisów ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych,
  • dobra znajomość programu Comarch ERP Optima będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia (6-8 tys. pln netto),
  • wparcie doradców podatkowych i radców prawnych,
  • możliwość rozwoju i pogłębiania wiedzy z zakresu rachunkowości i finansów.

Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy

Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...
Samodzielny Księgowy Praca Samodzielny Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (621)
Wałbrzych (67)
Legnica (115)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (260)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (225)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (797)
Tarnów (83)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (1960)
Radom (162)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (217)
Nysa (62)