Starszy specjalista compliance

ING Bank Śląski S.A.

Warszawa

17 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MK/SW/JPZ/08/2019/01
Twoje zadania:
  • Projektowanie oraz aktualizacja wymogów kontrolnych banku w zakresie ryzyka braku zgodności w związku ze zmianami otoczenia regulacyjnego w którym funkcjonuje bank
  • Analiza danych, wyników i wskaźników w celu oceny efektywności wdrożenia procesów kontrolnych
  • Komunikacja stwierdzonych nieprawidłowości oraz wydawanie zaleceń,
  • Przygotowywanie procedur i regulacji wewnętrznych z zakresu ryzyka braku zgodności
  • Analiza zgłoszeń i wydawanie rekomendacji dla przypadków naruszeń prawa, regulacji wewnętrznych i standardów etycznych
  • Aktywny udział w projektach i inicjatywach w zakresie ich zgodności z wymogami określonymi dla ryzyka braku zgodności
  • Komunikacja i wymiana wiedzy z jednostkami Grupy ING w zakresie ryzyka braku zgodności
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe i minimum 2 rok pracy w jednostce compliance/ ryzyka/ audycie lub innej jednostce kontrolnej instytucji finansowej, a ponadto:
    • Umiejętność analizy i syntezy informacji
    • Umiejętność pracy w zespole, pod presją czasu
    • Umiejętność formułowania wniosków i podejmowania decyzji
    • Dokładność, samodzielność, dobra organizacja pracy
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – poziom B2
    • Znajomość procesów i produktów bankowych
Mile widziane:
  • Odbyte szkolenia z zakresu ryzyka braku zgodności
  • Znajomość regulacji z zakresu ryzyka braku zgodności np. Rekomendacja H
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy

Poznaj

Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Specjalista do spraw oceny ryzyka jest pracownikiem wyspecjalizowanym w analizowaniu i porównywaniu potencjalnego ryzyka, związanego z realizacją danego projektu, finalizacją transakcji lub wdrożeniem produktu czy usługi na rynek. Specjalista opracowuje w odniesieniu do każdego przypadku ekspertyzę, w której zawiera prognozę niesionego za sobą ryzyka finansowego. Specjalista do spraw oceny ryzyka bierze czynny udział w ...
Praca Specjalista ds. Oceny Ryzyka