Starszy Specjalista ds. AKPiA i teletechniki

Hays Poland

Kozienice

786 dni temu

Starszy Specjalista ds. AKPiA i teletechniki
Kozienice
Starszy Specjalista ds. AKPiA i teletechniki
Kozienice
Nr Ref.: 1063802

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Dla naszego klienta, jednego z największych polskich Generalnych Wykonawców w budownictwie energetycznym, poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko Starszego Specjalisty ds. AKPiA i teletechniki.

Kandydat na tym stanowisku będzie odpowiadał za koordynację prac projektowych w branży AKPiA i teletechniki, a następnie będzie brał udział w nadzorowaniu prac związanych z dostawami, montażem i uruchomieniem układów automatyki obiektowej i systemów sterowania rozproszonego i instalacji teletechnicznych. Ponadto osoba na tym stanowisku będzie współpracowała z inwestorem i współkonsorcjantem w zakresie uzgodnień technicznych oraz będzie odpowiadać za realizację powierzonych zadań w wyznaczonym budżecie i harmonogramie.

Idealny Kandydat posiada doświadczenie w energetyce zawodowej na blokach energetycznych o preferowanej mocy min. 200MWe przy nadzorowaniu pracy związanych instalacją i uruchomieniem automatyki obiektowej, systemów DCS oraz instalacji teletechnicznych. Kandydat powinien potrafić sprawdzać i opiniować dokumentację techniczną w zakresie części obiektowej i systemowej oraz znać normy techniczne rynku producentów urządzeń automatyki obiektowej i teletechniki. Dodatkowo niezbędna jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz programów AutoCad, i MS Project.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Koordynator Projektu

Koordynator projektu to osoba, która odpowiada za koordynację oraz nadzór techniczny nad danym projektem na wyznaczonym obszarze. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami, współpraca z kierownikiem merytorycznym, przygotowywanie umów, zamówień, protokołów odbioru i kontrola prac podwykonawców wg danych ...
Koordynator Projektu Praca Koordynator Projektu

Rekrutują z Praca.pl