Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Badań Rynku Warszawa
Starszy Specjalista ds. Analiz Programowych

nc+
Warszawa
praca stacjonarna
1896 dni temu

Dział Marketingu szuka kandydatów na stanowisko:

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Zakres obowiązków:
  • Dokonywanie cyklicznych analiz oglądalności kanałów telewizyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem kanałów nc+
  • Analiza oglądalności i korzystania z serwisów nieliniowych, w tym kanałów tv udostępnianych przez internet oraz video on demand (vod)
  • Rekomendowanie układu ramówki telewizyjnej na podstawie wykonywanych analiz
  • Wsparcie procesu zakupu i produkcji contentu programowego w oparciu o dokonane analizy oglądalności
  • Monitorowanie konsumpcji mediów w kraju i na świecie
Wymagania:
  • Min. 5 lat doświadczenia w analizowaniu treści programowych (praca w telewizji, domu mediowym, lub instytucji badawczej zajmującej się badaniami oglądalności)
  • Doświadczenie w przygotowaniu analiz telemetrycznych w oparciu o program Arianna lub inne podobne narzędzie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (m.in. przygotowanie prezentacji, komunikacja ustna)
  • Zaawansowana znajomość MS Excel i MS Power Point
  • Wyższe wykształcenie – preferowane nauki społeczne, marketing
  • Umiejętność analizowania dużej ilości danych
  • Dokładność i skrupulatność
  • Zainteresowanie rynkiem mediów i telewizją
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej spółce
  • Możliwość nauki, rozwoju i stałego podnoszenia kwalifikacji
  • Kulturę organizacyjną opartą na współpracy i koleżeństwie
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy nc+
  • Owocowe czwartki

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie (02-758), al. gen. W. Sikorskiego 9, zawartych w przekazanym CV na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji”.

Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Więcej informacji na temat nowej platformy cyfrowej szukaj na stronie: ncplus.pl/kariera