Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Starszy Specjalista ds Badań i Rozwoju

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
Warszawa
praca stacjonarna
4889 dni temu
Omega Resource Group plc
ul. Fabryczna 16/22
00-446 Warszawa
tel.: 022 320 01 24
fax: 022 320 01 50
rekrutacja@omegaresource.pl
www.omegaresource.pl

Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595) jest brytyjską firmą rekrutacyjną posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: SBD/KXB

Zadania:

    - Opracowywanie i wprowadzanie nowych procesów oraz produktów: systemy zasilania gwarantowanego - Współudział we wszystkich stadiach powstawania produktów - od badań właściwych, przez planowania, rozwój i wdrożenie, do kontroli finalnej, przygotowywanie i testowanie produktów - Monitorowanie parametrów jakościowych wytworzonych i sprzedawanych urządzeń - Opiniowanie i aktywne uczestnictwo w nowych projektach wdrażanych w firmie, - Prowadzenie projektów związanych z uzyskiwaniem oszczędności, - Opracowywanie i wdrażanie nowoczesnych systemów oceny urządzeń - Przeprowadzanie audytu wewnętrznego oraz certyfikacja na potrzeby zewnętrzne, przygotowywanie raportów i prezentacji dla zarządu oraz na potrzeby zewnętrzne, koordynowanie pracy zespołu.

Wymagania:

    - Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży energoelektrycznej, systemów zasilania gwarantowanego, zasilaczy awaryjnych - Wykształcenie wyższe: energetyka, energoelektronika, energoelektryka - Znajomość norm i procedur linii ISO, - Umiejętność przeprowadzania wewnętrznych audytów, - Doświadczenie w certyfikowaniu zgodnie z wymaganiami prawnymi,organizacyjnymi oraz jakościowymi, - Znajomość nowoczesnej metodologii i trendów w zarządzaniu procesami i jakością, - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, - Odpowiedzialność i sumienność,

Oferujemy:

    - Atrakcyjne wynagrodzenie - Pracę w solidnej firmie - Niezbędne narzędzia pracy - Rozwój zawodowy - Pakiety socjalne

Kontakt:

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)