Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Chorzów
STARSZY SPECJALISTA DS. FINANSOWO-KSIĘGOWYCH I AUDYTU WEWNĘTRZNEGO

Zarmen Sp. z o.o.
Chorzów
praca stacjonarna
4677 dni temu

Ogłoszenie numer: 154868, z dnia 2011-07-15

ZARMEN Sp. z o.o. jest prężnie działającą firmą usługową o ogólnopolskim zasięgu. Zajmujemy się przede wszystkim utrzymaniem ruchu zakładów przemysłowych oraz kompleksową realizacją inwestycji.

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

  • ewidencja zdarzeń gospodarczych w księgach rachunkowych w wybranych obszarach FK;
  • generowanie, nadzór oraz raportowanie (rachunek zysków i strat, bilans, cash flow);
  • sporządzanie skonsolidowanych sprawozdań finansowych;
  • rozliczanie kosztów pośrednich oraz monitoring zleceń produkcyjnych;
  • raportowanie na potrzeby zarządzania;
  • tworzenie dokumentacji kredytowych oraz raportów na potrzeby instytucji zewnętrznych;
  • kontrola zgodności funkcjonowania Spółki z regulacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi;
  • tworzenie deklaracji podatkowych;
  • nadzór merytoryczny i przeprowadzanie kontroli poprawności dokonywanych operacji gospodarczych;

Wymagania

  • znajomości rachunkowości, analizy finansowej, analizy procesów;
  • umiejętności analitycznych oraz umiejętności podejmowania decyzji;
  • znajomość MS Office;
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne o specjalizacji finanse i rachunkowość;
  • rozwinięte zdolności analityczne i dbałość o szczegóły;
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami i zespołami;
  • samodzielność i odpowiedzialność;
  • doświadczenie min 3 letnie  w pracy w dziale audytu lub działach finansowo-księgowych;
  • doświadczenie w projektach typu due dilligence oraz doświadczenie w branży budowlanej i nieruchomości będzie dodatkowym atutem;
  • znajomość programu Simple.ERP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Bardzo dobre warunki i narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie