Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Chorzów
STARSZY SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

ZARMEN Sp. z o.o.
Chorzów
praca stacjonarna
4676 dni temu

Ogłoszenie numer: 154845, z dnia 2011-07-15

ZARMEN Sp. z o.o. jestest prężnie działającą firmą usługową o ogólnopolskim zasięgu. Zajmujemy się przede wszystkim utrzymaniem ruchu zakładów przemysłowych oraz kompleksową realizacją inwestycji.

Miejsce pracy: Chorzów

Opis stanowiska

  • comiesięczne naliczanie wynagrodzeń i zasiłków;
  • rozliczenie umów zleceń i naliczenie wynagrodzeń z tego tytułu;
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i rozliczeniowych ZUS dla wszystkich pracowników;
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych;
  • sporządzanie wniosków emerytalnych i rentowych oraz zaświadczeń RP-7; prowadzenie akt personalnych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe;
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dużej firmie;
  • znajomość przepisów podatkowych, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i PFRON;
  • wiedza z zakresu polityki wynagrodzeń i benefisów;
  • doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji kadrowej pracowników;
  • praktyczna znajomość Simple oraz Płatnika;
  • bardzo dobra znajomość MS Office.

Oferujemy

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • bardzo dobre warunki i narzędzia pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.