Starszy Specjalista ds. Marketingu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa

1 dzień temu

Warszawa

Szukamy osoby na stanowisko Starszego Specjalisty ds. Marketingu z bardzo dobrą znajomością branży IT. Jeśli posiadasz szerokie doświadczenie w tworzeniu oraz implementacji kampanii online, znasz specyfikę branży IT. Aplikuj!

oferujemy
  • różnorodne zadania
  • realny wpływ na rozwój firmy
  • świetna atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju kompetencji
  • atrakcyjny pakiet benefitów
zadania
  • tworzenie oraz wdrażanie kampanii marketingowych
  • prowadzenie kampanii w mediach społecznościowych
  • stworzenie i nadzór nad realizacją planu marketingowego spójnego ze strategią marketingową firmy
  • analiza prowadzonych kampanii marketingowych
  • prowadzenie bloga oraz strony internetowej firmy
  • tworzenie materiałów reklamowych, wizerunkowych i promocyjnych przy współpracy z firmami zewnętrznymi