Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Starszy Specjalista ds. Planowania Inwestycji

Łódzka Spółka Infrastrukturalna sp. z o.o.

Łódź

80 dni temu

„Łódzka Spółka Infrastrukturalna” sp. z o. o. jest Spółką , w której wyłącznym

udziałowcem jest Miasto Łódź. Podstawowym zadaniem Spółki jest zarządzanie infrastrukturą

wodociągowo-kanalizacyjną będącą własnością ŁSI sp. z o. o.

Spółka prowadzi inwestycje infrastrukturalne polegające na modernizacji oraz rozbudowie sieci wodociągowo- kanalizacyjnej, przez co przyczynia się do podniesienia standardu życia mieszkańców, a także ochrony środowiska naturalnego.

Miejsce pracy: Łódź

Wymiar etatu: pełen etat

Miejsce wykonywania pracy: „Łódzka Spółka Infrastrukturalna” sp. z o.o.

Główne zadania na stanowisku:
  • Rejestrowanie wniosków mieszkańców, instytucji miejskich, komórek organizacyjnych ŁSI itp. w zakresie rozbudowy i modernizacji sieci i urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych wraz z ich rozpatrywaniem.
  • Analiza uwarunkowań technicznych, ekonomicznych, terenowo - prawnych budowy sieci i/lub urządzeń wodociągowych i kanalizacyjnych.
  • Prowadzenie analiz zasadności realizacji rozwojowych inwestycji wodociągowo - kanalizacyjnych. Analiza i weryfikacja  rocznych, trzyletnich i wieloletnich planów inwestycji rozwojowych, modernizacyjno - odtworzeniowych w zakresie infrastruktury wodociągowej i kanalizacyjne.
  • Zlecanie wykonania dokumentacji projektowej i koncepcji programowo -przestrzennych w zakresie modernizacji i rozbudowy sieci wodociągowo-kanalizacyjnej uprawnionym wykonawcom wraz z przygotowywaniem niezbędnych dokumentów formalno-prawnych.
  • Nadzór nad zleconymi dokumentacjami projektowymi i koncepcjami programowo -przestrzennymi przez ŁSI o których mowa w punkcie 3 wraz z monitorowaniem terminowości ich realizacji oraz oceną wystąpienia ewentualnych zagrożeń.
  • Nadzór nad terminowością i jakością nadzorowanych prac.
  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi Spółki.
Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: inżynieria środowiska, sanitarna lub kierunki pokrewne) lub średnie.
  • Znajomość budowlanego procesu inwestycyjnego.
  • Znajomość Prawa Budowlanego.
  • Doświadczenie w zakresie opracowywania lub opiniowania dokumentacji projektowej sieci wod-kan - minimum 1 rok (wykształcenie wyższe) lub 5 lat (wykształcenie średnie).
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w szczególności programów z pakietu MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość Prawa Wodnego, Prawa Ochrony Środowiska, Ustawy o ochronie przyrody, Ustawy Prawo Zamówień Publicznych itp. oraz związanych z tymi przepisami rozporządzeń i ustaw.
  • Umiejętność posługiwania się oprogramowaniem AutoCAD.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w stałych godzinach (w trybie jednozmianowym).
  • System premiowy.
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (bilety do kina/ karnety sportowe, dofinansowanie do wypoczynku).
  • Możliwość kreowania rzeczywistości wewnątrz Spółki i wdrażania w życie najlepszych pomysłów.
Wymagane dokumenty i oświadczenia:
  • Życiorys i list motywacyjny.
  • Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych
    do celów rekrutacji.
  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, staż pracy, kwalifikacje, ukończone kursy itp.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Nadzoru Technicznego

Specjalista do spraw nadzoru technicznego to stanowisko obecne w wielu branżach, szczególnie jednak w dziedzinie budownictwa, transportu i przemyśle. Do obowiązków specjalisty należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń wykorzystywanych w danej działalności, a także kontrolowanie przestrzegania norm konserwacji i przechowywania tych urządzeń. Specjalista szkoli ponadto nowych pracowników w zakresie ...
Specjalista ds. Nadzoru Technicznego Praca Specjalista ds. Nadzoru Technicznego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (660)
Wałbrzych (49)
Legnica (56)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (157)
Toruń (96)
Lubelskie:
Lublin (112)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (778)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1724)
Radom (75)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (24)