Zobacz więcej ofert pracy

Starszy Specjalista ds. Restrukturyzacji

ING Bank Śląski S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1838 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: AŚ/PR/KL/03/2019/08
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:
  • aktywne zarządzanie procesami restrukturyzacji wierzytelności kredytowych klientów korporacyjnych
  • przygotowywanie analiz, opracowywanie strategii restrukturyzacji oraz rekomendowanie ich do decyzji
  • udział w negocjacjach z kredytobiorcami i innymi instytucjami finansowymi
  • podejmowanie decyzji kredytowych w ramach przyznanych kompetencji
  • udział w przygotowywaniu dokumentacji kredytowej oraz umów zabezpieczeń
  • kalkulacja odpisów aktualizacyjnych zgodnie z IFRS
  • monitoring zarządzanego portfela
  • współpraca z podmiotami z grupy kapitałowej
  • udział w projektach i wspieranie inicjatyw strategicznych związanych z obszarem zarządzania portfelem korporacyjnych wierzytelności nieregularnych
Nasze oczekiwania:
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w bankowości – preferowany obszar ryzyka lub restrukturyzacji wierzytelności korporacyjnych
  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów, bankowości, ekonomii, prawa lub pokrewne
  • znajomość zasad rachunkowości i umiejętność analizy finansowej przedsiębiorstw
  • znajomość oferty produktowej bankowości korporacyjnej oraz regulacji, którym podlegają banki
  • znajomość przepisów dotyczących sądowych procedur restrukturyzacyjnych i upadłościowych będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy pod presją czasu, koordynacji różnych procesów w tym samym czasie
  • umiejętność budowania relacji, pracowania w interdyscyplinarnych zespołach
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy