Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Starszy Specjalista ds. Sprzedaży

ABB Sp. z o.o.

Warszawa

90 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PL67080729_E1

Regionalne Centrum Aplikacji Zrobotyzowanych znajdujące się w Warszawie, to jedno z pięciu tego typu centrów ABB na świecie, tworzących innowacyjne, dostosowane do potrzeb europejskich klientów stanowiska zrobotyzowane, w zakresie pakowania, sortowania i paletyzacji. Aktualnie szukamy osoby na stanowisko : Starszego Specjalisty ds. Sprzedaży, jeśli chcesz nam pomóc w rozwoju – Aplikuj!

Zadania:
  • Będziesz odpowiedzialny za opiekę i budowanie długofalowych relacji z klientami;
  • Będziesz pozyskiwać nowych klientów dla naszych produktów i usług o wysokiej jakości;
  • Będziesz dbał o rozwój swojego segmentu firm (branża spożywcza, kosmetyczna, chemiczna);
  • Będziesz współpracował z działem koncepcyjnym przy opracowywaniu rozwiązań technologicznych;
  • Będziesz planował, organizował i zarządzał swoim czasem pracy;
  • Będziesz mógł liczyć na wsparcie ze strony bezpośredniego przełożonego i pozostałej części zespołu.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane automatyka, robotyka, mechanika, logistyka);
  • Doświadczenie w sprzedaży urządzeń przeznaczonych do pakowania, paletyzacji i sortowania (pick and place);
  • Mile widziana znajomość programu SalesForce;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość do częstych podróży służbowych;
  • Prawo Jazdy kategorii B.
Dodatkowym atutem będzie :
  • Wiedza i/lub doświadczenie w branży spożywczej, kosmetycznej lub chemicznej;
  • Komunikatywność, zaangażowanie i otwartość w działaniu;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Ambicja i determinacja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów.
Oferujemy:
  • Pracę z dużymi graczami na rynku customer goods;
  • Premię handlową – uzależnioną od wyników pracy;
  • Prywatną opiekę medyczną, którą możesz objąć swoich bliskich;
  • Samochód służbowy, który możesz wykorzystywać do celów prywatnych;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Cykliczne szkolenia produktowe.
Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”

Poznaj

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (781)
Wałbrzych (47)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (265)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (933)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2212)
Radom (172)
Płock (89)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (74)