Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Starszy Specjalista ds. wyceny ryzyka kredytowego, pion ryzyka

mBank S.A.

Łódź

18 dni temu

Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Starszy Specjalista ds. wyceny ryzyka kredytowego, pion ryzyka mBanku

miejsce pracy: Łódź, Nr ref.: SPE/058/0419

Twój zakres obowiązków będzie wyglądał następująco:

  • Kalkulacja wyceny ryzyka kredytowego
  • Przygotowywanie analiz i raportów wspierających zarządzanie rezerwami przy pomocy narzędzi informatycznych (SAS, SQL, MS Excel, MS Access)
  • Przygotowywania prezentacji na potrzeby zarządcze
  • Prowadzenie projektów regulacyjnych
  • Zarządzanie narzędziem informatycznym przeznaczonym do kalkulacji rezerw – tworzenie wymagań, optymalizacja rozwiązań i procesów, testy
  • Przygotowywanie badań i ankiet na potrzeby Nadzorcy

Masz to COŚ?

  • Doświadczenie w przygotowywaniu analiz/raportów na dużych zbiorach danych przy użyciu narzędzi informatycznych
  • Doświadczenie pracy zdobyte w jednostkach zarządzania ryzykiem
  • Masz wiedzę z zakesu bankowości i regulacji nadzorczych
  • Znasz narzędzia przetwarzania danych (SAS – 4GL lub SQL)
  • Swobodnie pracujesz z aplikacjami MS Office (Power Point, MS Excel, MS Word)
  • Komunikujesz się w j. angielskim
  • Lubisz pracę z ludźmi, dzielić się swoją widzą oraz pomysłami, czerpiesz z doświadczenia innych
  • Pracujesz z zaangażowaniem i odpowiedzialnością

Poznaj

mBank S.A.

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Stworzyliśmy najbardziej innowacyjną na świecie platformę bankowości elektronicznej, docenioną prestiżowymi, międzynarodowymi nagrodami. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Dowiedz się więcej: https://www.mBank.pl/kariera

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Ryzyka Kredytowego

Specjalista do spraw ryzyka kredytowego jest członkiem zespołu, powołanego do sprawowania kontroli nad procesem decyzyjnym, w zakresie przyznawania kredytów oraz analizy ryzyka kredytowego w przypadku nowych wniosków. Specjaliści ds. ryzyka kredytowego sprawdzają, czy w przypadku dotychczas rozpatrzonych wniosków kredytowych nie dopuszczono żadnych nieprawidłowości, jednocześnie weryfikując ryzyko kredytowe obecnie ...
Specjalista ds. Ryzyka Kredytowego Praca Specjalista ds. Ryzyka Kredytowego

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (688)
Wałbrzych (68)
Legnica (98)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (240)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (254)
Chełm (47)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (871)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2103)
Radom (169)
Płock (72)
Opolskie:
Opole (234)
Nysa (80)