Najnowsze oferty pracy

  • Analityk kredytowy ds. Klientów indywidualnych

    Bank Pocztowy S.A.   łódzkie    praca zdalna   dziś wygasa
    siedziba firmy: Bydgoszcz
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Twój zakres obowiązków Analizowanie i ocena wniosków kredytowych Klientów indywidualnych; Podejmowanie decyzji kredytowych (kredyty gotówkowe, limity w rachunkach ROR, karty kredytowe) Przeprowadzanie weryfikacji informacji finansowych i majątkowych Klientów; Uczestnictwo w warsztatach...
Praca.pl Praca łódzkie Łódź Specjalista ds. Ryzyka Kredytowego Łódź
Starszy Specjalista ds. wyceny ryzyka kredytowego, pion ryzyka

mBank S.A.
Łódź
praca stacjonarna
1829 dni temu
Od nas dostaniesz:
  • Kartę sportową
  • Dostęp do wewnętrznego rynku pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dostęp do kursów LinkedIn Learning
  • Atrakcyjne lokalizacje miejsca pracy
Zobacz, jak się u nas pracuje!

Starszy Specjalista ds. wyceny ryzyka kredytowego, pion ryzyka mBanku

miejsce pracy: Łódź, Nr ref.: SPE/058/0419

Twój zakres obowiązków będzie wyglądał następująco:

  • Kalkulacja wyceny ryzyka kredytowego
  • Przygotowywanie analiz i raportów wspierających zarządzanie rezerwami przy pomocy narzędzi informatycznych (SAS, SQL, MS Excel, MS Access)
  • Przygotowywania prezentacji na potrzeby zarządcze
  • Prowadzenie projektów regulacyjnych
  • Zarządzanie narzędziem informatycznym przeznaczonym do kalkulacji rezerw – tworzenie wymagań, optymalizacja rozwiązań i procesów, testy
  • Przygotowywanie badań i ankiet na potrzeby Nadzorcy

Masz to COŚ?

  • Doświadczenie w przygotowywaniu analiz/raportów na dużych zbiorach danych przy użyciu narzędzi informatycznych
  • Doświadczenie pracy zdobyte w jednostkach zarządzania ryzykiem
  • Masz wiedzę z zakesu bankowości i regulacji nadzorczych
  • Znasz narzędzia przetwarzania danych (SAS – 4GL lub SQL)
  • Swobodnie pracujesz z aplikacjami MS Office (Power Point, MS Excel, MS Word)
  • Komunikujesz się w j. angielskim
  • Lubisz pracę z ludźmi, dzielić się swoją widzą oraz pomysłami, czerpiesz z doświadczenia innych
  • Pracujesz z zaangażowaniem i odpowiedzialnością

Poznaj

mBank S.A.

mBank od lat jest synonimem innowacyjnych rozwiązań w bankowości. Byliśmy pierwszym w pełni internetowym bankiem w Polsce, a dziś wyznaczamy kierunek rozwoju bankowości mobilnej i online. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce, od 1992 roku notowaną na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Stworzyliśmy najbardziej innowacyjną na świecie platformę bankowości elektronicznej, docenioną prestiżowymi, międzynarodowymi nagrodami. Jesteśmy jedną z najsilniejszych i najszybciej rozwijających się marek finansowych w Polsce. Dowiedz się więcej: https://www.mBank.pl/kariera