Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. rozliczeń

    Praca.pl Sp. z o.o.   Świebodzin    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online  aplikuj bez CV
    6 dni
    Zakres obowiązków: Zarządzanie przelewami bankowymi; Nadzór nad wierzytelnościami, komunikacja w sprawie płatności; Kontakt z zespołem sprzedażowym dotyczący należności klientów; Obsługa dokumentacji księgowej; Współpraca z różnymi działami firmy; Dbanie o osiąganie KPI;...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik ds. Rachunkowości Wewnętrznej Warszawa
Starszy specjalista / Główny specjalista w Biurze Rachunkowości i Finansów w Wydziale Planowania

Centrum Unijnych Projektów Transportowych
Warszawa
starszy specjalista (senior)
praca stacjonarna
696 dni temu

Ogłoszenie o rekrutacji na stanowisko

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 41/2022

Podstawowe obowiązki:

  • Współpraca przy przygotowywaniu materiałów do projektu budżetu państwa oraz budżetu środków europejskich w zakresie dochodów i wydatków CUPT w układzie tradycyjnym i układzie zadaniowym.
  • Sporządzanie projektu planu finansowego oraz planu finansowego jednostki.
  • Kontrola finansowa dokumentów księgowych dotyczących działalności programowej CUPT, w tym kontrola finansowa umów oraz aneksów zawieranych przez CUPT.
  • Realizacja we współpracy z departamentami projektowymi zadań dotyczących wnioskowania o środki z rezerwy celowej budżetu państwa oraz budżetu środków europejskich, w tym sporządzanie wniosków w sprawie uruchomienia środków rezerwy celowej.
  • Przygotowywanie decyzji w sprawie zmian w planie finansowym CUPT.
  • Sporządzanie wniosków w sprawie zmian w planie finansowym CUPT.
  • Przygotowywanie propozycji zmian w IW.
  • Archiwizacja dokumentacji zgodnie z procedurami stosowanymi w CUPT.

Wymagania niezbędne:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Staż pracy na stanowisko: - Starszy specjalista – minimum 2 lata, - Główny specjalista – minimum 3 lata.

Wymagania dodatkowe:

  • Znajomość przepisów ustawy o rachunkowości.
  • Znajomość zagadnień ustawy o finansach publicznych.
  • Znajomość zasad kontroli dokumentów finansowo-księgowych.
  • Znajomość regulacji dotyczących realizacji projektów finansowanych z UE.
  • Biegła znajomość pakietu MS Office.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Dokładność, staranność i rzetelność w realizacji powierzonych obowiązków.

Wykaz Dokumentów aplikacyjnych:

  • CV zawierające dane osobowe, o których mowa w art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2019 poz. 1040 z późn. zm.).
  • List motywacyjny (opcjonalnie).

Prosimy o przesyłanie Aplikacji przy uwzględnieniu, że:

  • w przypadku podania danych osobowych wykraczających poza przepisy art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 2019 poz. 1040 z późn. zm.), prosimy o zawarcie w Aplikacji klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej Aplikacji, przez Centrum Unijnych Projektów Transportowych w Warszawie, przekazanych dla potrzeb rekrutacji na stanowisko na które aplikuję. Przez realizację procesu rekrutacji w CUPT rozumie się także jego dokumentowanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną
dla kandydatów do pracy.”

  • w przypadku podania danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO1 (tzw. dane szczególnych kategorii), wymagane jest zawarcie w Aplikacji dodatkowo klauzuli o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (tzw. dane szczególnych kategorii). Przez realizację procesu rekrutacji w CUPT rozumie się także jego dokumentowanie. Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dla kandydatów do pracy”.

Poznaj

Centrum Unijnych Projektów Transportowych (CUPT) istnieje od 2007 r. Kompleksowo wspiera Beneficjentów w przygotowaniu i realizacji inwestycji finansowanych z Funduszy Europejskich (Wieloletnie Ramy Finansowe 2007-2013 oraz 2014-2020) oraz instrumentu finansowego Unii Europejskiej „Łącząc Europę” (CEF). Celem Centrum jest racjonalne i efektywne wykorzystanie do 2023 roku wszystkich środków UE przeznaczonych na dofinansowanie projektów transportowych.