Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Produkcji Wydawnictwa Warszawa
Starszy Specjalista / Specjalistka ds. wydawnictw

MUZEUM WARSZAWY
Warszawa
praca stacjonarna
1139 dni temu

Muzeum Warszawy ogłasza nabór na stanowisko:

Dział: Dział Wydawnictw

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie projektów wydawniczych od etapu koncepcji po druk
  • opracowywanie założeń publikacji, zasad edycji tekstu
  • współpraca z autorami tekstów i grafikami
  • edycja i redakcja tekstów w języku polskim do publikacji drukowanych, elektronicznych, tekstów do wystaw i promocyjnych
  • fotoedycja, poszukiwanie ilustracji, pozyskiwanie licencji autorskich
  • współpraca z innymi działami Muzeum w zakresie prawnym, promocyjnym i wydawniczym

Nasze wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe specjalistyczne na kierunku humanistycznym
  • min. 2 lata stażu pracy
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów
  • obsługa komputera: Windows, pakiet MS Office, Internet
  • niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych

Mile widziane:

  • ukończone kursy specjalistyczne (redakcja, edycja tekstu)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość innego języka obcego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, kreatywność, zaangażowanie, samodzielność

Co oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazne środowisko pracy w sercu Starego Miasta
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • satysfakcję pracy przy ciekawych projektach wydawniczych
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/łam do wiadomości i celów rekrutacji pracowników. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikację prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.”