Starszy Specjalista w Departamencie Rozwoju Innowacji [rekrutacja zdalna]

Polski Fundusz Rozwoju S.A.

Warszawa Centrum

6 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa Centrum

Termin: 20 maja 2021 r.

Twój zakres obowiązków:
  • udział w projekcie Next Step Poland prowadzonym w partnerstwie z Polską Agencją Handlu i Inwestycji oraz Polska Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości,
  • aktywne nawiązywanie współpracy, budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z przedstawicielami instytucji z Grupy PFR,
  • realizacja zadań związanych z udziałem w programie Next Step Poland, w tym reprezentacja PFR SA w spotkaniach roboczych na poziomie krajowym; wypracowywanie nowych rozwiązań wsparcia innowacji dla PFR S.A w metodologii service design, analiza i weryfikacja aspektów koniecznych dla wdrożenia nowych rozwiązań,
  • wsparcie administracyjne projektu w zakresie wniosków o płatność oraz postepowań zakupowych.
Nasze wymagania:
  • zainteresowanie rozwojem gospodarczym kraju, w szczególności poprzez instrumenty wsparcia innowacyjności oferowane przez administrację publiczną,
  • rozumienie specyfiki działania jednostek sektora publicznego w tym instytucji z Grupy PFR,
  • doświadczenie w prowadzeniu bądź udziale w projektach finansowanych z funduszy europejskich,
  • otwartość na nowości i chęci zdobywania wiedzy w różnych obszarach, oraz zaangażowanie i podejmowanie inicjatywy,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie PP i Excel,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1,
  • wysokie zdolności analityczne, dokładność i dbałość o szczegóły,
  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy i samodzielnego podejmowania decyzji.
Mile widziane:
  • znajomość oraz zastosowania metodologii Design Thinking w projektach.
Wybranemu kandydatowi oferujemy m.in:

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
  • Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Koordynator Projektu
Koordynator projektu to osoba, która odpowiada za koordynację oraz nadzór techniczny nad danym projektem na wyznaczonym obszarze. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami, współpraca z kierownikiem merytorycznym, przygotowywanie umów, zamówień, protokołów odbioru i kontrola prac podwykonawców wg danych ...
Praca Koordynator Projektu