Najnowsze oferty pracy

  • Pracowniczka / Pracownik w domach opieki

    Socco Stuttgart GmbH   dolnośląskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę   14 221 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 godz.
    Opis stanowiska podstawowa pielęgnacja pacjentów; podawanie posiłków; kontrola stanu zdrowotnego pacjenta (pomiar ciśnienia, wagi, cukru)
  • Koordynator Usług Opiekuńczych

    ŁÓDZKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY Polskiego Czerwonego Krzyża   Łódź, ul. Wysoka 44    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Kluczowe obowiązki: organizowanie usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania podopiecznego; bezpośredni i pośredni nadzór nad właściwym wykonywaniem usług przez zatrudnionych pracowników; wprowadzanie pracowników w nowe środowiska; organizacja lub uczestniczenie w organizowaniu różnych...
Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu
Wrocław
praca stacjonarna
425 dni temu
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław
Ogłoszenie o naborze Nr 117694

Warunki pracy

- praca w siedzibie Urzędu, - stanowisko pracy zorganizowane w pomieszczeniu biurowym, usytuowane na trzecim piętrze z dostępem do światła dziennego, - narzędzia i materiały pracy: komputer, urządzenia biurowe, - występowanie uciążliwych warunków pracy: sztuczne oświetlenie, praca siedząca, praca przy monitorze powyżej 4 godzin dziennie, - budynek dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych fizycznie: windy, drzwi odpowiedniej szerokości, odpowiednio dostosowane toalety.

Zakres zadań

  • prowadzenie postępowań administracyjnych w I instancji w sprawach z zakresu koordynacji systemów świadczeń rodzinnych i świadczenia wychowawczego,
  • sporządzanie projektów odpowiedzi na zapytania zainteresowanych instytucji innych państw członkowskich,
  • wprowadzanie danych do systemu dedykowanego dla świadczeń rodzinnych i wychowawczych,
  • sporządzanie okresowych sprawozdań i raportów z realizacji zadań dotyczących prowadzonych postępowań.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • znajomość ustawy o świadczeniach rodzinnych
  • znajomość ustawy o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci
  • znajomość rozporządzeń, decyzji i orzeczeń instytucji unijnych w zakresie koordynacji systemów świadczeń rodzinnych
  • znajomość kodeksu postępowania administracyjnego
  • znajomość ustawy o ochronie danych osobowych oraz aktów wykonawczych do ww. ustaw
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność komunikacji pisemnej
  • umiejętność organizacji pracy
  • umiejętność współpracy w zespole
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe