Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. Interoperacyjności

    ALTOR Sp. z o. o.   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista mid / junior / senior  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Monitorowanie przebiegu certyfikacji pod kątem interoperacyjności systemu kolei, Współpraca z jednostkami badawczymi i naukowymi w kontekście certyfikacji i interoperacyjności sytemu kolejowego, Analiza i rozpatrywanie uwag zgłoszonych podczas weryfikacji podsystemów przez jednostki...
Zobacz więcej ofert pracy

Statysta / Epizodysta

Stars Impresariat Filmowy
Kraków
praca stacjonarna
4456 dni temu

Ogłoszenie numer: 200952, z dnia 2012-04-03

poszukuje do różnych produkcji filmowych osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Jeśli masz zdolności aktorskie, chcesz przeżyć niezapomnianą przygodę.

To ogłoszenie jest właśnie dla CIEBIE.

Wymagania

  • mile widziane osoby w wieku od 25-60 lat

Oferujemy

  • umowę o dzieło
  • zarobki w zależności od produkcji
  • castingi odbywają się w poniedziałki i środy