Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Staż Frontend Webdeveloper

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.

Warszawa

309 dni temu

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. jest instytucją specjalizującą się w obrocie pozagiełdowymi, pochodnymi instrumentami finansowymi. W 2002 roku XTB rozpoczęło działalność na rynku Polskim a następnie na rynkach zagranicznych, gdzie oferuje swoim klientom najbardziej zaawansowane technologicznie aplikacje transakcyjne, charakteryzujące się profesjonalizmem, przejrzystością i innowacyjnością. XTB jest obecnie jedną z najprężniej rozwijających się firm foreksowych na świecie.

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • zdobywanie wiedzy związanej z rozwiązaniami technologicznymi stosowanymi przy produkcji oprogramowania xStation;
  • wsparcie zespołu projektowego w bieżących zadaniach;
  • efektywna relizacja zadań zlecanych i nadzorowanych przez opiekuna stażu.
Wymagania:
  • pasja do programowania, pomysłowość, niekonwencjonalność w myśleniu, kreatywność;
  • dobra znajomość HTML5/CSS, JavaScript;
  • znajomość zagadnień kompatybilności przeglądarek i zgodności ze standardami;
  • znajomość podstaw technologii oprogramowania;
  • gotowość do pracy w wymiarze 35-40 godzin tygodniowo;
  • zdolność szybkiego uczenia się;

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość AngularJS;
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych;
  • znajomość systemów kontroli wersji SVN, GIT;
  • znajomość narzędzi do automatyzacji testów.
Oferujemy:
  • 2 miesięczny, płatny staż z możliwością przedłużenia współpracy na umowę o pracę;
  • udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego;
  • dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych (możliwość tworzenia innowacyjnych programów elektronicznego obrotu);
  • pracę z doświadczonymi programistami;
  • świetną, niekorporacyjną atmosferę;
  • nowoczesne biuro na Bliskiej Woli w okolicy ronda Daszyńskiego.
Prosimy o umieszczenie klauzuli
Administratorem danych jest X-Trade Brokers DM S.A.. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez X-Trade Brokers DM S.A.. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez X-Trade Brokers DM S.A..

Poznaj

Poznaj stanowisko: Stażysta

Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Stażysta Praca Stażysta

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (687)
Wałbrzych (48)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (169)
Toruń (99)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (794)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (32)
Mazowieckie:
Warszawa (1790)
Radom (73)
Płock (40)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (21)