Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Programista Aplikacji Mobilnych Warszawa
Staż programistyczny Mobile Apps w Dziale IT

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
2576 dni temu

X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. jest instytucją specjalizującą się w obrocie pozagiełdowymi, pochodnymi instrumentami finansowymi. XTB to także silnie rozwijająca się technologicznie firma, która koncentruje się na nietuzinkowych pomysłach i skutecznych rozwiązaniach.

W 2002 roku XTB rozpoczęło działalność na rynku Polskim a następnie na rynkach zagranicznych, gdzie oferuje swoim klientom najbardziej zaawansowane technologicznie aplikacje transakcyjne, charakteryzujące się profesjonalizmem, przejrzystością i innowacyjnością.  XTB jest obecnie jedną z najprężniej rozwijających się firm foreksowych na świecie.

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • wsparcie zespołu projektowego w bieżących zadaniach wykonywanych w rozwoju aplikacji mobilnych
  • efektywna realizacja zadań zlecanych i nadzorowanych przez opiekuna stażu
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o specjalności informatyka, elektronika, lub/i pokrewne (ewentualnie studenci IV i V roku)
  • znajomość języka Java i podstaw programowania aplikacji Android lub Objective C i podstaw programowania aplikacji iOS
  • pasja do programowania, pomysłowość, niekonwencjonalność w myśleniu, kreatywność
  • orientacja na innowacyjność oraz efektywność
  • gotowość kontynuacji pracy po stażu w pełnym wymiarze czasu
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów
  • zdolność szybkiego uczenia się

Mile widziane:

  • znajomość języka Swift
  • umiejętność programowania wielowątkowego
Oferujemy:
  • 2 miesięczny, płatny staż z możliwością przedłużenia współpracy na umowę o pracę
  • udział w nieszablonowych projektach informatycznych realizowanych w obszarze globalnego rynku finansowego
  • dostęp do zaawansowanych technologii informatycznych (możliwość tworzenia innowacyjnych programów elektronicznego obrotu)
  • pracę z doświadczonymi programistami

Prosimy o umieszczenie klauzuli
Administratorem danych jest X-Trade Brokers DM S.A.. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez X-Trade Brokers DM S.A.. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez X-Trade Brokers DM S.A..